Verslas

Dantų implantacija – kur kas daugiau nei vien tik gražus vaizdas
  • Įkelta: 2020-11-19
Asociatyvi nuotrauka

Statistika rodo, kad didžioji dalis vyresnių nei nei 35 – erių amžiaus žmonių yra netekę bent vieno danties. Nesunku nuspėti, ką renkasi danties netekusieji – dantų implantacija šiandien tampa bene pačiu geriausiu sprendimu. Dantis šios procedūros metu yra atkuriamas labai greitai (dažniausia procedūra trunka nuo pusvalandžio iki valandos); atkurtas dantis atrodo ypač natūraliai, o tinkamai prižiūrimas – netgi tarnauja visą likusį gyvenimą. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad yra užtikrinamas itin estetiškas vaizdas. Tačiau ypač svarbu akcentuoti, kad dauguma žmonių ir mano, jog danties implantacija yra reikalinga tam, kad būtų užtikrintas patrauklus vaizdas. Tačiau iš tiesų dėmesį norisi atkreipti į tai, kad dantų implantacijos procedūros reikšmė yra gerokai svarbesnė nei vien tik galimybė turėtų patrauklią šypseną. Tad pats metas įvardinti ir kitas priežasties, kodėl ši procedūra turėtų būti pasirenkama kiekvieno žmogaus, netekusio nors vieno danties.

Išsaugoma puiki greta esančių dantų būklė

Nereikia ir sakyti, jei žmogus netenka bent vieno danties, tai iš tiesų tai nėra vieno danties problema – tai problema ir šalia esančių. Viskas todėl, kad greta tuščios ertmės esantiems dantims kramtymo metu tenka kur kas didesnis krūvis, tad jie gali greičiau nusidėvėti. Dar daugiau, verta pabrėžti, kad ilgainiui dantis gali pakrypti link tuščios ertmės. Na, o atkurdami prarastą dantį implantu, jūs apsaugosite greta esančius nuo papildomo krūvio ir, žinoma, padėties pakeitimo.

Visiškai atstatomas kramtymo efektyvumas

Dantys – darni sistema, todėl net ir vieno iš jų netekimas kramtymo efektyvumą sumažina net keliais procentais, o netekus 3 dantų, šis rodiklis sumažėja net keliolika procentų. Tačiau visiems puikiai žinoma, kad sumažėjęs kramtymo efektyvumas ilgainiui lemia ne pačius geriausius rezultatas: maistas sunkiau virškinamas, gali virškinimo sistemos sutrikimai ar prastesnis maistinių medžiagų įsisavinimas.

Didesnis pasitikėjimas savimi ir intensyvesnis socialinis gyvenimas

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad net ir vieno danties netekimas gali gerokai sumažinti pasitikėjimą savimi, o tai gali suprastinti ir socialinio gyvenimo kokybę.

Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad dantų implantacija yra kur kas daugiau nei vien tik procedūra, padovanojanti puikią išvaizdą. Iš tiesų, dantų implantacija, tai – procedūra, kuri leidžia išsaugoti puikią greta esančių dantų būklę, visiškai atstato kramtymo efektyvumą, o taip pat – grąžina pasitikėjimą savimi bei leidžia mėgauti intensyviu socialiniu gyvenimu. Na, o, jei norite sužinoti daugiau informacijos apie šios procedūros naudą, užsukite į

https://www.dantugydytojas.lt/paslaugos/dantu-implantacija/.

Užs. Nr. 62

Daugiau straipsnių