Verslas

Turite nedidelio ploto patalpą? Štai, kokius tapetus bei baldus turėtumėte rinktis
  • Įkelta: 2020-09-14

Labai dažnai galima išgirsti sakant, kad nedidelio ploto patalpos turi labai daug privalumų: jas nebrangu įsigyti ar nuomoti, o ir išlaikymas negąsdina. Vis dėlto, nereikia pamiršti, kad tai – tik viena medalio pusė – ne paslaptis, kad tam tikrų trūkumų taip pat yra. Nedidelio ploto patalpos nedžiugina dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, privatumo bei erdvės trūkumo. Tačiau yra ir gera žinia – įgyvendinus keletą sprendimų, t.y., parinkus tam tikrus tapetus bei baldus, galima vizualiai padidinti patalpas bei išsaugoti erdvės. Tad, pats metas sužinoti, kokius gaminius šiuo atveju verta rinktis?

Kokius tapetus pasirinkti, kad patalpos atrodytų vizualiai didesnės?

Gera žinia, tad egzistuoja tikrai ne viena tapetų, kurie galėtų vizualiai padidinti patalpas, rūšis, tad tikrai rasite sau labiausiai patinkančius. Savaime suprantama, ypač svarbios yra spalvos – baltos ar šviesios pastelinės spalvos tapetai gerokai bent jau vizualiai padidins patalpas. Taip pat galite rinktis net kelių pastelinių spalvų tapetus – tokiu atveju efektas bus tas pats, t.y., kambarys atrodys vizualiai didesnis, tačiau tuo pat metu pavyks užtikrinti ir stilistinę įvairovę. Dar vienas svarbus elementas yra linijos. Kaip žinia, šiandien prekyboje tikrai galime rasti tapetų, kurie dekoruoti horizontaliomis arba vertikaliomis linijos. Verta pabrėžti, kad ir vienas, ir kitas pasirinkimas yra ypač geri tiems žmonėms, kurie svajoja bent jau apie vizualiai didesnes patalpas. Štai, pavyzdžiui, jei pasirinksite tapetus su horizontaliomis linijomis, jie optiškai platins kambarį. Na, o, jei pasirinksite vertikaliomis linijomis dekoruotus tapetus, tokiu atveju pastebėti, kad kambarys vizualiai taip pat pasikeitė – rodos, sienos tapo aukštesnės. Tačiau ir tai dar ne visi sprendimai, kuriuos galima rinktis. Štai, pavyzdžiui, jei pasirinksite tapetus, dekoruotus smulkiais elementais ar detalėmis, kambarys taip pat bus optiškai didesnis. Taip pat galimas ir kombinuotas variantas pavyzdžiui, galite rinktis šviesius tapetus, dekoruotus horizontaliomis arba vertikaliomis linijomis bei smulkiais elementais. Tokiu atveju efektas bus dvigubas.

Kokius baldus pirkti, kad pavyktų išsaugoti daugiau erdvės?

Taigi, tinkamai parinkti tapetai tikrai padidins jūsų kambarį, na, o tinkamai parinkti baldai, apdės išsaugoti kuo daugiau erdvės. Taigi, pats metas sužinoti, kokiems verta teikti pirmenybę. Savaime suprantama, ypač geras pasirinkimas yra transformuojami baldai. Tai reiškia, kad įsigiję vieną baldą, iš tikrųjų turėsite du, tad ir vietos daug sutaupysite. Tokiais sprendimais gali tapti tokie baldai, kaip: sofa – lova; pufas – daiktadėžė; darbo stalas – kavos staliukas; lentyna – seifas ir t.t. Rinkitės pagal poreikį bei sutaupykite erdvės. Na, ir, žinoma, jei patalpos nėra didelės ir norisi išsaugoti kuo daugiau erdvės, labai svarbu ypač atsakingai įvertinti ir baldo dydį. Praktika rodo, kad nemaža dalis žmonių iš tiesų pasirenka kur kas talpesnius, didesnius bei erdvesnius baldus, nei jiems iš tiesų reikia. Tačiau tuo atveju, jei patalpos nėra didelės, neturėtumėte rinktis didesnių nei būtina baldų. Labai atsakingai įvertinkite, kiek daiktų knygų, dokumentų jums reikia sutalpinti į naujuosius baldus ir rinkitės adekvataus dydžio gaminius. Kad ir kokius reikalavimus keltumėte baldams, jų tikrai rasite užsukę į Pigu.lt.

Taigi, nedidelio ploto patalpos iš tiesų nėra toks liūdinantis dalykas, kaip daugeliui gali pasirodyti – parinkus tinkamus tapetus, galima vizualiai padidinti kambarį, o parinktus tinkamus baldus – išsaugoti daugiau erdvės. Dabar jau žinote, kokiems tapetams bei baldams reikėtų teikti pirmenybę, kad galėtumėte mėgautis puikiu vizualiu vaizdu bei turėti šiek tiek daugiau erdvės.

Užs. Nr. 44

Daugiau straipsnių