Verslas

Už atšauktą renginį teks imti kuponą
  • Įkelta: 2020-04-30
Asociatyvi nuotrauka

Vartotojas negalės atsisakyti renginių organizatoriaus pasiūlyto kupono vietoj per karantiną atšaukto renginio, ketvirtadienį nusprendė Seimas.

Ketvirtadienį Seimas priėmė specialų įstatymą, kuriuo nustatė mechanizmą, kaip vartotojams bus atlyginta už kultūros, pramogų, sporto renginius, neįvykusius dėl karantino ir į kuriuos buvo parduota bilietų.

Jeigu renginių organizatoriai nesuteikia kupono, jie privalo grąžinti jam už bilietą sumokėtus pinigus ne vėliau kaip per 14 dienų nuo nustatytos vėlesnės renginio datos.

Kai paslaugų teikėjas nenustato vėlesnės renginio datos, vartotojas turi teisę reikalauti, kad jam grąžintų už bilietą sumokėtą kainą ne vėliau kaip per 44 dienų susibūrimų draudimo pabaigos.

Šis įstatymo projektas galios sporto, kultūros, pramogų ar kitų renginių paslaugų teikėjams, kai bilietai į juos buvo parduoti iki šių metų kovo 15 dienos ir renginio data pateko į karantino laikotarpį arba renginys turėtų vykti per tris mėnesius nuo susibūrimų draudimo panaikinimo.

Kai vartotojo netenkina nauja renginio data, paslaugų teikėjas jam kompensuoja suteikdamas kuponą. Šio vertė turi būti ne mažesnė nei pirkto bilieto kaina.

Daugiau straipsnių