Verslas

„Gulbelė“ greitina apsipirkimo procesą: pristato specialius prekių paketus, svarsto pristatymo į namus galimybę
  • Įkelta: 2020-03-27

Mažmeninės prekybos tinklas UAB „Gulbelė“, reaguodamas į Lietuvoje susidariusią situaciją, imasi pokyčių, susijusių su visos šalies solidarizavimusi kovoje prieš koronavirusą. Bendrovė ne tik sutrumpino šalies regionuose veikiančių 62 krautuvių darbo laiką, prie kasų įrengė organinio stiklo skydus, bet ir ieško būdų, padėsiančių palengvinti kasdienį apsipirkimą.

„Būtent mažmeninės prekybos sektoriuje veikiantis verslas yra tas, kuris gali prisidėti prie šio viruso stabdymo šalyje. Žmonių judėjimas tampa pagrindine priežastimi virusui sklisti, tad suteikiama galimybė maksimaliai sutrumpinti apsipirkinėjimą turėtų bent dalinai nulemti jo plitimo mažėjimą“, – sako „Gulbelė“ tinklo steigėjas Arūnas Tarnauskas.

Tam, kad klientai prekybos vietoje galėtų praleisti kuo mažiau laiko, „Gulbelė“ pradeda pardavinėti specialius paketus, sudarytus iš būtiniausių kasdienių prekių. Į juos įeina tokios prekės kaip duona, pienas, sviestas, kiaušiniai, bulvės, grikiai, aliejus, tualetinis popierius ir kiti kasdien naudojami produktai. Paketai, priklausomai nuo turinio, kainuoja 10, 20, 25 Eur.

„Šiuo metu pristatome tris, dydžio ir kainos atžvilgiais skirtingus, paketus, kuriuose – būtiniausios kasdienės prekės. Užtikrindami prekių šviežumą, juos formuojame kas rytą. Visi klientai, atvykę į krautuves įsigyti šių paketų, bus aptarnaujami be eilės“, – teigia A. Tarnauskas.

Paketus jau nuo savaitės pradžios galima įsigyti „Gulbelės“ krautuvėse visoje Lietuvoje. A. Tarnausko teigimu, paketus planuojama pristatinėti ir į namus žmonėms, patenkantiems į koronaviruso rizikos grupę – senjorams bei ligotiems asmenims. Tam tikimasi surasti bendruomenišką sprendimą – prašyti savanorių bei savivaldybių darbuotojų pagalbos.

„Didmiesčių gyventojai yra pripratę užsisakyti prekes į namus, o regionuose tai dar nėra įprasta praktika. Šiuo sudėtingu laikotarpiu būtiniausių maisto prekių pristatymas į gyvenamąją vietą ypač aktualus senjorams, kuriems rekomenduojama vengti susibūrimo vietų. Su bendruomenės pagalba sieksime rasti efektyviausius būdus, padėsiančius paketus pristatyti į namus rizikos grupėje esantiems žmonėms, – kalba UAB „Gulbelė“ vadovas.

A. Tarnausko teigimu, reaguodama į padėtį šalyje, bendrovė visoje verslo grupėje įvedė padidintą logistikos kontrolę, priklausomai nuo vietovės valanda ar dvejomis sutrumpino krautuvių, veikiančių Šakių, Vilkaviškio, Marijampolės, Jurbarko, Panevėžio, Šilalės, Tauragės, Kelmės rajonuose, Kazlų Rūdoje, Kalvarijoje ir Prienuose, darbo laiką. „Gulbelės“ krautuvėse įrengti ir apsauginiai organinio stiklo skydai, kurie apsipirkimo procesą padaro dar saugesniu.


Užs. Nr. 17

Daugiau straipsnių