Verslas

Tauragėje vieši „Maxima“ atstovai
  • Įkelta: 2020-02-28
Susitikime dalyvavo prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Kristina Meidė, Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas ir kai kurie Tauragės krašto gamintojai. Birutės Slavinskienės nuotrauka

Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ organizuojamas „Ačiū“ turas tęsia kelionę po Lietuvos miestus ir miestelius. Šįkart 2020-ųjų turas, kuris skirtas padėkoti vietos gamintojams ir bendruomenėms už ilgalaikę partnerystę, atvyko į Tauragę.

Šiandien priešpiet Tauragės krašto muziejuje „Santaka“ surengtas susitikimas, kuriame dalyvavo prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Kristina Meidė, Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas ir Tauragės krašto gamintojai.

Pasakodama apie prekybos tinklo istoriją, „Maximos“ generalinė direktorė pasakojo, kad per 25-erius metus iš vienos parduotuvės jis išaugo iki 250 parduotuvių, 15 tūkst. darbuotojų, 550 tūkst. klientų kiekvieną dieną. Tauragėje „Maxima“ – jau 19 metų, dabar čia veikia 4 parduotuvės, dirba beveik 140 darbuotojų. 

– „Ačiū“ turas keliauja po Lietuvą, šiandien sveikinamės Tauragėje, – sakė K. Meidė, – esame lietuviškas prekybos tinklas, todėl partnerystė su mūsų šalies gamintojais ir pirkėjų rodomas pasitikėjimas mums yra svarbiausi. Supratome vieną dalyką – mes užaugom ne vieni, o su savo tiekėjais, su savo partneriais, su miestais ir miesteliais, kuriuose atsidarinėjom ir veikiam. Tad  gražiausias lietuviškas žodis „Ačiū“ skirtas ir pirkėjams, ir partneriams, ir darbuotojams. Norime padėkoti Tauragės krašto tiekėjams, kurių gaminius vertina ir perka didžiausio Lietuvoje prekybos tinklo „Maxima“ klientai.

Simbolinius padėkos ženklus K. Meidė įteikė merui D. Kaminskui, UAB „Molupis ir Ko“, AB „Modest“ atstovams ir ūkininkui Raimondui Beske, auginančiam braškes.

Vėliau, 12 val. „Ačiū“ akcijos pradžia simboliškai paskelbta prie „Maxima XX“ parduotuvės (Prezidento g. 72), kur tauragiškių laukė net 300 kilogramų šventinių tortų ir specialios akcinės prekės po 1 eurą. Jomis bus prekiaujama vasario 28–kovo 1 dienomis. Šiai išskirtinei akcijai prekės yra parinktos iš „T“ raidės – pagal pirmąją Tauragės miesto vardo raidę. 

Akcinių prekių sąraše: traškučiai „Lays“ (265 g) už 1 eurą, tualetinis popierius „Zewa Deluxe white“ (8vnt) už 1 eurą, trumpavaisių agurkų kilogramas už 1 eurą, tunų gabaliukai aliejuje arba savo sultyje „John West“ (145 g) už 1 eurą bei tirpiosios kavos gėrimo „Nescafe Classic 3in1” pakuotė (10x16,5 g) už 1 eurą.

Per praėjusių metų antrąjį pusmetį „Maximos“ komanda su „Ačiū“ turu aplankė Anykščius, Visaginą, Kėdainius, Marijampolę, Telšius, Druskininkus, Palangą, Radviliškį ir Ukmergę. Šiais metais planuojama kampaniją tęsti toliau, o miestai, kaip ir 2019 metais, bus parenkami burtų keliu.
 

Daugiau straipsnių