Verslas

Bažnyčių gatvėje įsikūrė Lenkijoje populiari siuntų ir poligrafijos firma
  • Įkelta: 2020-02-07
„Ship Center“ padalinys įsikūrė Bažnyčių gatvėje esančiame knygyne. Autorės nuotrauka
Laura RANDONĖ

Bažnyčių gatvėje prieš gerą mėnesį įsikūrė Lenkijoje populiarios siuntų tarnybos „Ship Center“ padalinys. Frančizės principu šio centro paslaugos yra teikiamos knygyne „Pegasas“. Čia teikiamos ir spausdinimo bei kopijavimo paslaugos bei inovatyvių, „Flash“ antspaudų gamyba.

Kaip pasakojo Dainius Samulionis, „Ship Center Baltic“ direktorius, „Ship Center“ – Lenkijoje 2013 m. įkurtas tinklas, kuriam šioje šalyje priklauso apie 90 filialų. Lietuvoje įkurti keturi jo padaliniai: Kaune, Raseiniuose, Druskininkuose ir Tauragėje. Netrukus bus atidaryti ir Jonavoje, Utenoje, Šilutėje. Planuojama Lietuvoje įkurti 40 klientų aptarnavimo taškų.

– Mes turime tris paslaugų grupes. Viena jų – siuntų brokerių paslaugos. Lietuvoje bendradarbiaujame su šešiomis kurjerių kompanijomis, kurios gali pasiūlyti 17 skirtingų siuntos pristatymo būdų. Klientui nereikia ieškoti, kur patogiau, kas greičiau pristatytų ar iš viso gali nugabenti siuntą į kokią specifinę šalį, ypač jeigu reikalingi muitinės formalumai – visa tai yra padaroma mūsų centruose. Pagal potencialaus kliento pateiktus duomenis parenkamas geriausias siuntos gabenimo sprendimas, – kalbėjo „Ship Center Baltic“ direktorius.

Pasak pašnekovo, siųsti siuntą per „Ship Center“ kur kas patogiau nei naudojantis paštomatais, kurie stovi lauke ir esant blogam orui kyla nepatogumų. Be to, ne visada klientui pavyksta iškart pasirinkti tinkamo dydžio siuntos skyrių – kartais sumokėjus už paštomato paslaugą ir atsidarius jo durelėms paaiškėja, jog siunta netilps.

– Tokių nepatogumų nekils siuntą gabenant per „Ship Center“ – siuntos yra vertinamos pagal svorį, nepriklausomai nuo jos dydžio. Į „Ship Center“ klientui nebūtina atvykti supakavus siuntą – tai atliks centro darbuotojos. Be to, siuntos gabenimo paslaugą galima užsisakyti ir internetu išsikviečiant kurjerį į namus, – sakė D. Samulionis.

Be to, „Ship Center“ gamina reklaminę spaudą. Įmonės spaustuvėje Lenkijoje atliekami įvairūs poligrafijos darbai, pagal poreikį teikiamos maketavimo, dizainerio paslaugos. Visa tai galima užsisakyti užsukus į Bažnyčių gatvėje įsikūrusį įmonės padalinį arba užsukus į internetinę parduotuvę www.SHIPCENTER.LT

– Be to, mes gaminame naujos kartos „Flash“ tipo antspaudus. Jie yra kokybiškesni ir ilgaamžiškesni. Iki tušo papildymo įprastu antspaudu galima padaryti iki 1000 kopijų, šiuo – iki 15 000 kopijų. Spaudas būna itin kokybiškas, dėl savo konstrukcijos gali būti ir labai didelis, bet patogus naudotis, – kalbėjo pašnekovas.

Tai suteikia galimybę padaryti ne tik įmonės vardinį antspaudą, bet ir nuotrauką. Žinoma, ji būtų vienspalvė. Spaustuvės paslaugos, kaip sako pašnekovas, teikiamos itin konkurencingomis kainomis.

Užs. Nr. 8

Daugiau straipsnių