Verslas

Miegamojo komplektai – svarbiausi baldai miegamajam
  • Įkelta: 2019-11-12

Foto: Pixabay.com

Miegamasis – kambarys, kuris mus palydi prieš miegą ir pasitinka ryte. Tai vieta, kuri jus nuteikia poilsiui, numalšina stresą ir paruošia miegui vakare, o ryte suteikia kuo pozityvesnę nuotaiką bei energiją. Todėl miegamasis turi būti ne tik labai švarus, tvarkingas, bet ir tinkamai suplanuotas. Miegamojo komplektai susideda iš 4-6 baldų – dažniausiai tai yra viskas, ko reikia. Vis dėlto, žmonės mėgsta miegamojo komplektus gerokai praplėsti ir visai nereikalingais, netgi trikdančiais, daiktais, todėl šįkart pakalbėsime apie būtinus ir apie kenkiančius daiktus.

Būtini miegamojo baldai

Miegamasis nebus miegamasis be lovos ir spintos – tai yra savaime suprantama. Nedideliuose būtų miegamuosiuose labai dažnai galima rasti tik lovą, spintą ir, galbūt, mažą spintelę prie lovos krašto.

Vis dėlto, jeigu miegamajame vietos turite daugiau, reikėtų įsigyti ir keletą kitų baldų, kurie stipriai palengvina kasdienybę:

  • Komoda – tai yra mažesnė spinta. Spinta reikalinga įvairiems rūbams, striukėms, batams, tačiau komodos reikia kojinėms, apatiniam trikotažui, rankšluosčiams, šalikams ir t.t. Net jeigu rūbų neturite daug, daug vietos reikalauja kita atributika.
  • Didelis veidrodis – vonios kambaryje dažniausiai yra tik nedidelis veidrodis veido priežiūrai. Todėl labai patogi idėja yra pastatyti didelį veidrodį miegamajame, kad galėtumėte matyti save visu ūgiu ir taip greičiau bei patogiau suplanuoti aprangą.
  • Darbo stalas su kėde – miegamasis visada yra ramiausias kambarys, todėl tai puiki vieta skaitymui, ramiam poilsiui ar darbui. Jeigu savo miegamajame neturite vietos stalui su kėde, tada įtalpinkite bent sofą ar fotelį prisėdimui.

Nekreipkite daug dėmesio į smulkmenas ir nesileiskite į smulkias dekoracijas miegamajame – stenkitės išlaikyti atpalaiduojančią, švarią ir erdvią aplinką.

Foto: Pixabay.com

Kai kurie daiktai – blogis miegamajame

Yra keletas daiktų, kuriuos miegamajame laikome kiekvieną dieną, tačiau jų reikėtų atsisakyti. Pavyzdžiui, televizorius – galbūt tai tik pašiepėte, tačiau televizoriaus žiūrėjimas, kaip ir naudojimasis telefonu, prieš miegą trikdo visam nakties poilsiui. Taip pat visada stenkitės palaikyti tvarką ir kambaryje nepalikti išmėtytų drabužių. Tai kenkia psichologiškai – pabandykite dirbti prie tvarkingo ir netvarkingo stalo, tada pastebėsite, kad tvarka daro didžiulį skirtumą.

Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt. Čia siūlomi įvairių rūšių miegamojo komplektai ir kiti baldai internetu – suplanuokite rytojaus miegamąjį jau dabar!

 

Daugiau straipsnių