Verslas

14 metų tauragiškius džiuginusį boulingą pakeis „labdarynas“?
  • Įkelta: 2019-10-18

Spalio viduryje boulingo takelius iš kavinės-užkandinės „Boulingas“  išmontavęs UAB „Bacas“ ieško salės nuomininkų. Kol kas didžiule erdve domisi tik kitų miestų verslininkai.

Anksčiau 300 kv. m. ploto kavinei priklausančioje salės erdvėje buvo boulingo takeliai ir keletas stalelių. Dabar ši erdvė nuo kavinės atskirta audiniu.

Kaip sakė Alfreda Baciuškienė, UAB „Bacas“ direktorė, kavinės-užkandinės „Boulingas“ vadovė, kai kuriems besidomintiems patalpos per didelės. Salės plotas – 300 kv. m.

– Vieni norėjo čia įkurdinti tokio tipo kaip „Humana“ dėvėtų drabužių parduotuvę. Jiems reikėjo 300 kv.m didelės erdvės. Iš pradžių labai buvo susidomėję, paskui ėmė dvejoti, ar Tauragėje šis verslas pasiteisins. Kitiems salė pasirodė per didelė, – komentavo A. Baciuškienė.

Anot pašnekovės, skambinantieji laikosi nuomonės, jog verslui palankiau kurtis miesto centre. Nors, pasak „Boulingo“ vadovės, vieta prekybai čia puiki – Gedimino gatvėje didelis automobilių srautas, aplink net kelios automobilių stovėjimo aikštelės.

Verslininkė sako, jei bus poreikis, patalpą dalins į dvi mažesnes erdves, ardys stiklo paketą, įėjimą į patalpą darys iš fasadinės pastato pusės.

Boulingo takeliai išardyti rugsėjo viduryje. Pasak „Boulingo“ vadovės, atsirado jais besidomintis pirkėjas.

– Takeliai jau buvo savo atgyvenę, juos reikėjo atnaujinti. Kadangi tas asmuo pats mus susirado, nedvejojome ir pardavėme, – sakė ji.

Boulingo žaidimu tauragiškiai mėgavosi apie 14 metų.

Daugiau straipsnių