Verslas

„Kings pica“ pereina į kitas rankas
  • Įkelta: 2019-09-02

Vytauto gatvėje įsikūrusi picerija „Kings pica“, pavasarį minėjusi pirmąjį gimtadienį, pereina į kitas rankas. Sandoris jau įvyko – nuo šiol ji priklauso Mindaugui Mančui. Jis teigia apie tokį verslą svajojęs seniai ir žada permainų. Pirmiausia trumpėja pavadinimas – jame lieka tik žodis „Kings“. Keisis ir interjeras, ir meniu. Tiesa, ne iš karto.

Populiarios picerijos „Kings pica“ savininkai Vilius Stumbra ir Vytautas Merkelis pardavė šį verslą. Paklaustas, kodėl nusprendė atsisakyti populiarios picerijos, V. Stumbra sakė, kad nuspręsta keisti kryptį, o naujam verslui sukurti reikia daugiau laiko. Koks konkrečiai tai bus verslas, vaikinas neatskleidė, tik paminėjo, kad jis nesusijęs su maistu ir gali būti plėtojamas „visame pasaulyje“. Tiesa, Tarailiuose, kavinėje „Fortūna“ įkurta „Kings picos“ maitinimo įstaiga ir toliau lieka jų nuosavybe. Ji dirba nuo 11 iki 16 val. ir tiekia tik dienos pietus.

Žaibiškai mieste išpopuliarėjusi „Kings pica“ picerija pirmiausia viliojo picomis, vėliau išplėtė meniu, jame atsirado keptų šonkauliukų, burgerių, kepsnių, pradėti tiekti dienos pietūs. Picerijoje rengiami ir muzikiniai vakarai.

„Kings picą“ įsigijęs Mindaugas Mančas, šiuo metu dirbantis Šilalėje, modulinių namelių gamybos įmonėje, „Tauragės žinioms“ pasakojo patirties maisto gaminimo srityje neturįs, tačiau idėją turėti tokį verslą nešiojęs jau 10 metų.

– Leisdavau sau pasvajoti apie tokį verslą, tik vis pritrūkdavo laiko. Veiklos žmogus esu, nemėgstu užsisėdėti vietoje. Tad 30-ojo gimtadienio proga, rugpjūčio 22-ąją, ir „pasidovanojau“ sau tokį vargą... – juokavo vaikinas.

Pasak jo, galima sakyti, kad tai bus šeimos verslas – jam labai daug padeda mama ir sesuo.

Paklaustas, ką picerijoje žada keisti, jis sakė, kad pirmieji darbai – šiek tiek atnaujinti gamybines patalpas. Interjerą irgi norėtų atnaujinti, tačiau kol kas kuria viziją, kaip jis turėtų atrodyti. Pavasarį ketina pertvarkyti ir terasą, kad joje būtų smagu leisti laiką. Visi darbuotojai lieka tie patys.

– Pats turiu pomėgį gaminti maistą, iš draugų girdėdavau, kad man neblogai pavyksta, galbūt savaitgaliais ir pats virtuvėje pasisukinėsiu, – svarstė M. Mančas. – Meniu kol kas labai nesikeis, picos išliks, vėliau rudenį mėginsime įvesti įvairesnių patiekalų.

Šiuo metu picerijoje diegiama nauja klientų aptarnavimo programinė įranga, tad čekiuose klientai matys jau sutrumpintą pavadinimą – nebe „Kings pica“, o tiesiog „Kings“.    

M. Mančas atskleidė, kad jau pasirašyta sutartis su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ir bus teikiamos nuolaidos šeimos kortelės turėtojams: 15 proc. dienos pietums ir 10 proc. kitiems patiekalams.

Daugiau straipsnių