Verslas

Į Tauragę atkeliavo žinomas prekės ženklas „Hummel“
  • Įkelta: 2019-04-19
Eglė ČERVINSKAITĖ
egle@taurageszinios.lt

Dariaus ir Girėno gatvėje, kur veikė saldumynų parduotuvė „Majai“, veiklą pradeda  sportininkams gerai žinomas prekės ženklas „Hummel“. Jo frančizę išsipirkę verslininkai pardavinės laisvalaikio, sporto drabužius ir avalynę.

Klaipėdietė Neringa Martinavičiūtė su tauragiškiu Giedriumi Stasiuliu atidaryti sporto prekių parduotuvę ryžosi po to, kai patys įsitikino, jog šio išskirtinio prekės ženklo drabužių ieškoti reikia tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Aktyvų gyvenimo būdą mėgstantys tauragiškiai rinkosi iš „Nike“, „Adidas“, „Puma“, o nuo šio penktadienio ir „Hummel“.

– Tai danų bendrovė, gaminti labai kokybiškus rūbus. Tai net seniau veikianti įmonė už tą pačią „Nike“. Bet svarbiausia, kad jų produkcijos kokybė atitinka kainą, – teigė G. Stasiulis.

Atidaryti firminę parduotuvę verslininkai nusprendė susiekę su „Hummel“ atstovais. Šie patvirtino, kad tauragiškiams šis prekinis ženklas artimas – daug užsakymų į Žemaitiją keliauja internetu. Kaip tvirtino N. Martinavičiūtė, dabar to daryti nereiks. Bus galima ateiti, pasimatuoti, prireikus pasikeisti į tinkamą dydžio rūbą.

70 kv. m dydžio parduotuvėje jau išdėliota 80 proc. visos pardavimui skirtos produkcijos. Kita dalis artimiausiu metu pasieks Tauragę.

– Norėjome ją atidaryti prieš mėnesį, tačiau pavėlavo naujos kolekcijos pristatymas. Nenorėjome pardavinėti senesnio modelių drabužių ir avalynės, todėl nusprendėme palaukti. Šiuo metu pas mus jau galite rasti ir naujausius vasariškus sportinius batelius, ir šlepetes, – teigė N. Martinavičiūtė.

„Hummel“ parduotuvėje nuo vakar jau galima įsigyti sportinius marškinėlius, liemenes, kelnes, šortus, giedras. Prekės, kurios parduodamos elektroninėje parduotuvėje, atsiunčiamos per dieną.

– Galime aprengti ne tik laisvalaikio drabužiais. Pildysime ir specialius užsakymus, pavyzdžiui, užsakome aprangą visai komandai, didesniam rūbų kiekiui taikomos nuolaidos. Prekiausime ir medaliais bei kitais sporto aksesuarais, – teigė G. Stasiulis.

Verslininko teigimu, vos uždėjus ant pastato sienos lauko reklamą, jie pajuto tauragiškių susidomėjimą. Daugelis teiravosi, ar kainos bus tokios pat, kaip Kaune ar Vilniuje. Esą vietiniai verslininkai dažnai taiko didesnius antkainius nei didmiesčiuose.

– Pagal frančizės įsipareigojimus mes negalime didinti ar mažinti kainų. „Hummel“ yra kaip viena šeimai ir visiems prekybos taškams galioja vienodos taisyklės. Žinoma, atidarymo proga tauragiškių laukia nuolaidos, kurios galios labai trumpai, – pasakojo G. Stasiulis.

Įmonė „Hummel“ Lietuvoje gyvuoja jau nuo 1998 metų. Šio prekinio ženklo aprangą dėvi Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės atstovai, taip pat geriausi šalies rankininkai. Pati pirmoji parduotuvė pasaulyje buvo atidaryta 1923 metais Danijoje. Bendrovė skelbiasi esanti socialiai atsakinga bei dalyvauja įvairiuose projektuose padedant organizuoti sporto renginius neturtingose ar karo nuniokotose šalyse. „Hummel“ ženklo išskirtinis bruožas yra tai, kad jie per tiek metų nepakeitė pagrindinių produkcijos bruožų, bet stengiasi pritaikyti prie šių dienų madų.

Daugiau straipsnių