Verslas

Vietoj „Bratoil“ degalinės – „Circle K“
  • Įkelta: 2018-12-21

„Bratoil“ degalinę, esančią Gedimino gatvėje, Tauragėje, įsigijo degalinių tinklas „Circle K“. Pasak bendrovės atstovės, bendra planuojama investicija į įsigytą degalinę, įskaitant ir jos įsigijimo išlaidas, sieks apie 2,15 mln. eurų. Ketinama iš esmės atnaujinti degalų pylimo zoną, pastatyti naują, gerokai didesnę parduotuvę, įrengti visiškai naują automobilių plovyklą.

Paklausta, kodėl nuspręsta plėstis į Tauragę, degalinių tinklo „Circle K“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė Lina Katinė teigė, kad šiuo metu Tauragėje tinklas turi tik automatinę degalinę „Circle K automatas“.

– Nuolat ieškome naujų galimybių plėtrai, todėl susidarius tinkamoms aplinkybėms plėtrą vykdome. Apsisprendę pradėti veiklą naujoje lokacijoje, visada įvertiname, kiek esama infrastruktūra atitinka „Circle K“ tinklo standartus. Šiuo atveju mums svarbu ne tik atnaujinti infrastruktūrą, bet ir atnešti kokybiškai naują aptarnavimo lygio patirtį, nes tikime, jog išplėstinio formato, daug prekių ir paslaugų integruojantis degalinės tipas yra ne vien didžiųjų miestų, bet ir regionų ateitis. Todėl bus rekonstruota ir išplėsta parduotuvė, atskirame pastate įrengta nauja automobilių plovykla, nauja stoginė ir patogiau išdėstytos degalų pompos, atnaujinti požeminiai degalų rezervuarai, – sakė ji.

Pasak L. Katinės, atnaujinta ir iš esmės rekonstruota visapusio aptarnavimo degalinė bus vieno didžiausių Lietuvoje „Plus“ formato, kuris leidžia teikti klientams labai platų paslaugų spektrą, išplečiant jį iki ryte vietoje verdamų sveikų košių, sulčių kokteilių, pietums skirto karšto maisto pasiūlymų. Naujoje automobilių plovykloje transporto priemonės bus plaunamos moderniais, labai minkštais porėto pluošto šepečiais. Planuojamos 3 degalų pylimo kolonėlės ir atskira kolonėlė sunkiasvoriams automobiliams. Bus plečiama ir parkavimo erdvė, įrengtos sėdimosios poilsio vietos degalinės viduje.

Paklausta, kada pradės veikti, įmonės atstovė teigė, jog nepaisant to, kad vyks rekonstrukcijos darbai, degalinė vis tiek veiks. Jau antroje vasario pusėje joje bus prekiaujama miles ir milesPlus degalais. Tiesa, parduotuvės asortimentas bus kiek mažesnis nei įprasta, tačiau pagrindinių prekių, firminės kavos ir karšto maisto bus. Rekonstrukciją ketinama baigti ir visu pajėgumu pradėti dirbti po metų – 2019 metų gruodį.

UAB „Circle K“ Lietuva yra viena mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. Šiuo metu „Circle K“ šalyje valdo 87 degalinių tinklą – 75 visapusio aptarnavimo ir 12 automatinių degalinių. „Circle K Tauragė“ bus 88 -oji tinklo degalinė Lietuvoje.

Per metus „Circle K“ tinklo degalinėse Lietuvoje apsilanko apie 24 mln. klientų, 2015–2016 finansiniais metais įmonės pajamos viršijo 350 mln. eurų. Pernai į degalinių tinklo plėtrą Lietuvoje investuota apie 10 mln. eurų.

Daugiau straipsnių