Verslas

„Jūrkos“ studiją reklamuoja milžiniška dukros nuotrauka
  • Įkelta: 2017-09-07
Tomo Raulinavičiaus nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Bažnyčių gatvėje įsikūrusios stiliaus studijos „Jūrka“, fasadinę sieną papuošė meniška juodai balta fotografija. Milžiniškoje nuotraukoje įamžinta studijos šeimininkės, Jūratės Trijonienės dukra Vesta.

Drabužių parduotuvės „Gabrielė“ name, tauragiškės  J. Trijonienės kurtus drabužius ir avalynę galima ne tik nusipirkti, bet ir išsinuomoti. Moteris visus kviečia ne būtinai ateiti pirkti, kviečią tiesiog užsukti ir jaukiai pabendrauti, pasimatuoti, pasitarti ar tiesiog pasmalsauti. J. Trijonienė neslepia, jog jaučia aistrą juodai spalvai, ji dominuoja prekinio ženklo „Jūrka“ drabužių kolekcijose. Šią savaitę juodai buvo išmarginta ir pastato siena, kur įsikūrusi dizainerės studija. Įspūdį dar labiau sustiprino milžiniška nuotrauka. „Tauragės žinios“ pasiteiravo J. Trijonienės, kaip tokius pasikeitimus vertina ji ir klientai.

– Pasaulis visada tai darė, tik aš tą pasaulį noriu perkelti į Tauragę, – apie išskirtinę reklamą kalbėjo J. Trijonienė.

Pasiteiravus, kodėl, nuotraukoje įamžinta ne pati studijos savininkė, o jos dukra, J. Trijonienė teigė, kad Vesta yra jos modelis.

– Nenoriu daug kalbėti, nes po šio straipsnio seks pikti komentarai. Žmonės yra labai pikti. Tauragiškiai pyksta, kad pas mane viskas juoda, nors jie patys vaikšto nuo galvos iki kojų apsirengę juodai. Aš tiesiog vykdau savo veiklą. Esu tokia kaip ir visi, tik turiu savo braižą, stilių, nuomonę. Mano kurtus rūbus vertina ne tik tauragiškiai, bet ir užsieniečiai, kurie rūbus užsisako internetu, – nuomonę išsakė J. Trijonienė. 

Kaip pradėti verslą?
  • Įkelta: 2017-07-21
Daugiau straipsnių