Verslas

Tauragės lenktynininkas trečias Europoje
  • Įkelta: 2016-10-18

Prieš savaitę 20-ąjį gimtadienį atšventęs Kasparas Navickas po Vokietijoje vykusių varžybų džiaugėsi rankose laikomu įspūdingu trofėjumi. Tauragiškis Europos ralio kroso čempionate, „Super 1600“ klasėje, iškovojo trečiąją vietą.

Tai – vienas aukščiausių pasiekimų šio lenktynininko karjeroje. K. Navickas yra iškovojęs Lietuvos ir Baltijos šalių ralio kroso nugalėtojo titulus.

2015 metų sezone išbandęs lenktyninį automobilį „Škoda Fabia S1600“, žiemą lenktynininkas jį kartą perrinko, truputį patobulino, nudažė mėlynai juodais raštais. Specifikacijoje nurodyta, kad šis 950 kg sveriantis automobilis 100 km per valandą greitį pasiekia per 5,9 sekundės.

Kasparo Navicko asmeninio archyvo nuotraukos

Europos ralio kroso čempionate K. Navickas iki paskutinio etapo bendroje įskaitoje užėmė šeštąją vietą. Tad Vokietijoje tauragiškis turėjo važiuoti itin greitai.

Sportininkas puikiai įveikė kvalifikacinius barjerus ir finišavo pirmasis. Finale lenktynininkas užėmė ketvirtąją vietą. Susumavus bendrus rezultatus paaiškėjo, kad K. Navickas bendroje įskaitoje užėmė trečiąją vietą. 20-metis trimis taškais aplenkė rusą Timurą Shigabutdinovą.

„Super 1600” klasės nugalėtoju tapo vengras Krisztianas Szabo.

K. Navickas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete studijuoja ekonomikos ir politikos mokslus. „Tauragės žinioms“ sportininkas yra pripažinęs, kad ateitį sieja su automobilių sportu. Sportininką palaiko tėtis, kuris su komanda vyksta į čempionato etapus. Automobilių sportui yra neabejinga ir K. Navicko sesuo Kristė Navickaitė, kartas nuo karto dalyvaujanti automobilių slalomo varžybose.