Verslas

Kviečia pajusti kitokį mėsos skonį
  • Įkelta: 2016-08-10

Šią savaitę Tauragės centre atsidarė parduotuvė, kokios šiame mieste iki šiol nebuvo. Jos blizgančiose lentynose puikuojasi ne tik kasdieniai mėsos produktai, bet ir išskirtinės šviežios marmurinės jautienos išpjovos.

Norvegijoje dirbantį tauragiškį Robertą Liorančą drąsiai galima vadinti mėsos žinovu. Duodamas interviu „Tauragės žinioms“, pašnekovas vartė knygą bei pristatė savo mėsinės-parduotuvės verslo planą, apie kurį svajojo jau seniai. 

– Reiktų pradėti nuo to, kad visų pirma bandau susikurti sau darbo vietą. Antra – norime įrodyti, jog mėsa gali būti kitokia. Kokybiška, šviežia ir labai lengvai paruošiama stalui, – teigė Norvegijoje triūsiantis keturiasdešimtmetis R. Liorančas, verslą pradėjęs su žmona Rasa.

Autoriaus nuotraukos

Dariaus ir Girėno g. 19 įsikūrusio „Mėsos taško“  pavadinimas – su aliuzija į prekybos taškus, kurie buvo populiarūs Lietuvoje po nepriklausomybės. Tačiau šis taškas išskirtinis, nes jokios nelegalių prekių čia nėra. Tai nauja prekybos filosofija, kuria verslininkai tikisi pritraukti klientus.

– Galiu užtikrinti, kad šioje parduotuvėje kvepės kava. Tikrai ne tvyros į sienas įsigėręs mėsos kvapas, – tikino Robertas, pridūręs, jog tai bus vieta, kurioje tauragiškiai apie mėsą sužinos daugiau, be to, galės įsigyti šviežios kiaulienos, jautienos, vištienos, o ateityje ir avienos.

„Mėsos taško“ vadovė Rasa Liorančienė patikino, jog parduotuvėje bus prekiaujama lietuviška mėsa. Ši vieta iš kitų skirsis didele kokybiškos jautienos pasiūla. Vitrinose bus galima įsigyti „Šarolė“, „Holšteinų“, „Black Angus“ ar Limuzinų veislės jaučių išpjovos ar nugarinės. Atskirti jos kokybę nesunku – marmurinės mėsos raštas išduoda aukščiausius standartus. Kainos? 

Plačiau apie tai – penktadienio „Tauragės žinių“ laikraštyje.

 

Daugiau straipsnių