Verslas

Susirūpino nemaloniu kvapu
  • Įkelta: 2011-05-09
Karinos Sėrikovos nuotrauka

„Tauragės žinias“ pasiekė signalas, kad bendrovės „Tauragės keramika“ teritorijoje sklinda deginamo mazuto kvapas. Paaiškėjo, kad nemalonus kvapas sklido iš utilizuojamo mazuto rezervuaro.

Atvykus į vietą, šalia planuojamo išardyti mazuto rezervuaro plušėjo du vyrai. Paklausti, ar jie degina mazutą, kaip kad teigė redakcijai apie mazuto deginimą pranešęs asmuo, darbininkai atšovė, kad mazuto nedegina – kaip tik jis vyrams ir reikalingas.

Apie situaciją, suneraminusią „Tauragės keramikos“ teritorijos praeivius, pasiteiravome bendrovės „Tauragės keramika“ vadovo Aloyzo Remeikio.

– Gamtos inspekcija mums nurodė iki šių metų gegužės 10 dienos panaikinti šitą bačką. Šiuo metu kaitinamos ir siurbiamos mazuto atliekos, kurios bus vežamos į utilizavimo vietą. Atsiprašau tų žmonių, kuriuos suneramino nemalonus kvapas, tačiau to išvengti dirbdami šiuos darbus negalėjome, – teigė A. Remeikis.

Pasak Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Tauragės rajono agentūros vedėjo Romo Jurgelionio, utilizuojant mazuto talpą, natūralu, kad sklinda aitrus kvapas.

Daugiau straipsnių