Verslas

Kas Tauragėje ketina statyti gamyklą, vis dar paslaptis
  • Įkelta: 2011-05-03

Jau mėnuo, kai Tauragės verslo informacinis centras galimiems užsienio investuotojams Tauragėje ieško žemės sklypo. Pasak paskutines dienas šiam centrui vadovaujančios Lauros Stirbienės, galimi investuotojai neišsirenka – gamyklą statyti Tauragėje ar Šilalėje.

Kas jau visą mėnesį dairosi tinkamo žemės ploto investicijoms Tauragėje, kol kas neaišku – visuomenei šie planai paslaptis. Pasak L. Stirbienės, ji vis dar negali atskleisti, kas netoli Tauragės miesto ketina statyti gamyklą. Prieš mėnesį „Tauragės žinioms“ L. Stirbienė tvirtino, kad galimi investuotojai – ne tik kad ne lietuviai, bet ir net ne europiečiai. Esą naujai gamyklai steigti investuotojai siektų gauti Europos Sąjungos paramą. Tačiau ką užsieniečiai Tauragėje gamintų, taip pat neskelbiama.

– Aš klausiau šių verslininkų, ar jie norėtų, kad visuomenė apie juos sužinotų, tačiau jie to nepageidauja, nes dar nėra apsisprendę, kur investuos – Šilalėje ar Tauragėje, – „Tauragės žinioms“ šįkart sakė L. Stirbienė.

Pasak Verslo informacinio centro direktorės, sulaukta šešių pasiūlymų iš privačių struktūrų. Visi siūlomi žemės sklypai – netoli Tauragės miesto, visi jie nemaži, iki 4 hektarų.

L. Stirbienė pareigas ketina palikti gegužės 6-ąją. Visus darbus, tarp jų ir sklypo užsieniečiams paieškas, ji perduos centro vadybininkei Jolitai Jankauskienei.

Daugiau straipsnių