Verslas

Dviračiai pabrango keliais šimtais
  • Įkelta: 2011-05-05
Tomo Raulinavičiaus nuotrauka

Dviračių remonto meistras ponas Petras „Tauragės žinioms“ teigė, kad šiemet šių transporto priemonių kaina šoktelėjo vos ne dvigubai. Miestiečiams beveik nustojus pirkti dviračius, Tauragėje uždaryta Dariaus ir Girėno gatvėje 15 metų dirbusi dviračių ir jų detalių parduotuvė.

Dariaus ir Girėno gatvėje veikusios dviračių parduotuvės meistras ponas Petras tikina, kad krizė smogė ir dviračių verslui. Vyro teigimu, tai itin sezoninis verslas, iš kurio uždirbti galima vos kelis mėnesius per metus. Ponas Petras pripažino, kad šiemet pasikeitė ir pirkėjų įpročiai, nes dviračiai gerokai pabrango.

– Kaina išaugo beveik du kartus. Anksčiau geras dviratis kainuodavo apie 400, dabar – apie 650 litų. Pirkėjai pradėjo ieškoti pigesnių, bet ne tokių kokybiškų šių transporto priemonių. Ne paslaptis, kad kai kuriems pavyksta įsigyti užsienyje naudotų, galbūt net vogtų dviračių, – pasakojo meistras.

15 metų darbo patirties turintis Petras sako galįs sutaisyti bet kokį dviratį. Dažniausiai tenka keisti padangų kameras, tvarkyti bėgius ir stabdžius. Šiuo metu dviračių remonto dirbtuvėlė įsikūrė Veterinarijos gatvėje, 21 name.

– Svarstome plėstis. Tik kol kas tauragiškiai ne itin mėgsta dviračiais važinėtis. Žinoma, sezonas jau prasidėjo ir darbo turime užtektinai, – remontuodamas vaikišką dviratuką kalbėjo Petras.

Daugiau straipsnių