Verslas

"Alanto" savininkas išparduoda turtą
  • Įkelta: 2010-03-26
Automobilių verslas "Alanto" savininkui naudos neatnešė. Karinos Sėrikovos nuotrauka

Ramunė RAMANAUSKIENĖ

info@aurageszinios.lt

Verslininką, Tauragėje ir už šalies ribų gerai žinomos baldų gamybos įmonės „Alantas“ savininką Juozą Kniukštą spaudžia skolos. Rajono savivaldybės Tarybos narys skelbiasi išparduodąs dalį savo turto.

„Alanto“ vadovas išplatino informaciją, kad nusprendė parduoti savo turtą Tauragės miesto pramonės rajone – 380 kv. m gamybinį pastatą su automobilių plovykla, autoserviso dirbtuvėmis, nebaigtą statyti beveik 3000 kv. m ploto, 9 metrų aukščio statinį, tinkantį logistikos centrui ar dengtai automobilių pardavimo aikštelei, 200 vietų 1 ha ploto automobilių saugojimo ir pardavimo aikštelę. Į parduodamus objektus atvestos visos miesto komunikacijos, greta – 27 lovų viešbutis. Jei atsirastų ir viešbučio pirkėjas, verslininkas mielai atsisakytų ir šio pastato.

Automobilių saugojimo ir autoserviso verslą Juozas Kniukšta vadina nesėkmingu.

– Tai buvo nesėkmingas verslas. Turiu paskolų, kurias reikia grąžinti, todėl ir nusprendžiau šį turtą parduoti, – „Tauragės žinioms“ sakė verslininkas.

J. Kniukšta tikina suprantąs, kad parduoti nekilnojamąjį turtą šiandien, kai šalį smukdo krizė, sunku, tačiau tikėtis esą reikia. Verslininkas pripažįsta, kad nelengva ir jo vadovaujamam „Alantui“.

– Sunku, kaip ir visiems, tačiau krutame. Ypač sunkūs mums buvo šių metų sausio ir vasario mėnesiai. Pavasarėjant kiek lengviau. Įmonę gelbsti tai, kad dirbame su užsieniu, – įsitikinęs baldų fabriko „Alantas“ savininkas.

Pats būdamas politikas, nors dabar liberalcentristai jau nebepriklauso valdančiajai koalicijai, J. Kniukšta įsitikinęs, kad verslui respublikos ir vietos valdžia padėti gali, tik esą to nedaroma.

– Kai verslui sunku, jį dar labiau spaudžia. Pridėtinės vertės mokestį padidino, bet apie mažinimą niekas nebekalba, – verslininkas įsitikinęs, kad jo įmonė sugeba išsikapstyti iš sunkios padėties dėl to, kad joje dirba šeimos nariai.

Daugiau straipsnių