Teisėtvarka

Subraižė statybų skyriaus specialisto elektromobilį
  • Įkelta: 2020-03-06

Automobilis subraižytas darbo metu. Margaritos Rimkutės nuotrauka

Vakar į policiją kreipėsi Gediminas Kurlinkus, rajono savivaldybės Statybų skyriaus specialistas. Vyras trečiadienį po darbo nusileidęs į automobilių stovėjimo aikštelę išvydo, jog subraižytas jo elektromobilis.

Apie įvykį šiandien praneša policija. Policijos duomenimis, subraižytos automobilio vairuotojo ir keleivio pusės durelės. 

„Apie 17.00 val. vyras, gim. 1981 m., pastebėjo, kad yra apgadintas automobilis „Nissan Leaf“ , kuris stovėjo automobilių stovėjimo aikštelėje Respublikos g. Nuostolis 400 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 1 d.“, – rašoma suvestinėje.

G. Kurlinkus „Tauragės žinioms“ patvirtino, jog subraižytas automobilis yra jo. Vyras į policiją kreipėsi nurodydamas galimas automobilį apgadinusių asmenų pavardes.

– Priešų neturiu, nežinau kodėl taip buvo pasielgta. Tačiau turiu keletą įtarimų, juos ir pateikiau policijai, – sakė statybų skyriaus specialistas.

G. Kurlinkaus elektromobilis „Nissan Leaf“ pagamintas 2013 m., specialistas jį dažnai krauna nemokamoje elektromobilių įkrovos statelėje savivaldybės kieme. 

Dieną vyras rajono savivaldybės aikštelėje automobilį krauna elektromobilio įkrovos stotelėje. Eglės Červinskaitės nuotrauka

Daugiau straipsnių