Teisėtvarka

Pirmoji naujų metų diena pažymėta girtų asmenų siautėjimu ir muštynėmis
  • Įkelta: 2020-01-02
Asociatyvi nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Vos nugriaudėjus naujametiniam fejerverkui muštynės kilo Tauragės dvaro kaime. Šeši vyrai užpuolė dvidešimtmetį, sulaužė nosį. Sausio 1-ąją, popiet, neblaivus 35-erių metų vyras gąsdino Tauragės autobusų stoties lankytojus, vieną jų sumušo. Vakarop, apie 17.40 val., konfliktas kilo tarp Dainavos g. sugyventinių.

Kaip praneša policija, apie 00.05 val., Tauragės dvaro gatvės stadione, dvidešimt vienerių metų vyras ir dar 5 nenustatyti asmenys į galvą ir kitas kūno vietas mušė dvidešimtmetį. Dėl patirtų sužalojimų vyras buvo pristatytas į Tauragės ligoninės priėmimo-skubiosios pagalbos skyrių ir jam nustatytas nosies kaulo lūžis. Po medikų apžiūros buvo išleistas į namus. Įtariamieji nesulaikyti.

„Apie 17.40 val. Tauragėje, Dainavos g., namuose konflikto metu neblaivus 41 metų vyras, gim. mušė savo blaivią, 34 m. amžiaus, sugyventinę, gim. 1985 m. Įtariamasis nesulaikytas. Apie 15.25 val. autobusų stoties teritorijoje, 35 metų vyras spardė autobusų stoties duris, grasino viduje buvusiems žmonėms, užpuolė ir sumušė 57 m. vyrą. Dėl patirtų sužalojimų vyras medikų pagalbos atsisakė. Įtariamajam nustatytas vidutinis girtumas (1,85 promilės), nukentėjusiajam nustatytas sunkus girtumas (2,79 promilės). Įtariamasis sulaikytas“, –  rašoma šios dienos suvestinėje.

Daugiau straipsnių