Teisėtvarka

Dingusią moterį rado pro kaimą tekančioje Jūros upėje
  • Įkelta: 2020-01-03

Asociatyvi nuotrauka

„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Vakar Jūros upėje rastas pirmadienį dingusios moters kūnas. Moters aktyviai ieškojo policijos pareigūnai, Pilaitės bendruomenės nariai.

Dar vakar ryte policija įvykių suvestinėse skelbė apie gruodžio 30-ąją iš savo namų Dapkiškių kaime, Lakštingalų gatvėje, išėjusią ir negrįžusią moterį. 58-erių moters nuotraukas artimieji skelbė internete, skelbimu dalijosi šeimos nelaimei neabejingi žmonės. Į paieškas kilo ir Pilaitės kaimo bendruomenė, artimieji, apie 40 asmenų. Žvalgydami pro kaimą tekančios Jūros upės pakrantes, jie aptiko moters skarelę.

– Buvome pasidalinę į tris grupeles: vieni paieškos dalyviai ėjo paupiu, kiti kiek toliau, treti – dar toliau nuo upės. Antrieji, ėję per vidurį, ir aptiko tą skarelę. Ji buvo pakibusi ant skardžio. Tada nutarėm daugiau dėmesio skirti upės pakrantei. Paėjėję dar apie pusantro kilometro aptikome ir kūną, – paieškos detalėmis dalijosi jų dalyvė Ingrida Vorobjevienė.

Apie kūną paieškų dalyviai pranešė tuo metu pas šeimą buvusiems pareigūnams. Jie 14.10 val. iškvietė ugniagesius-gelbėtojus su specialia įranga.

 Moters mirties aplinkybės tikslinamos.

Skarelė, kurią aptiko paieškos dalyviai. Ingridos Vorobjevienės nuotrauka

Daugiau straipsnių