Teisėtvarka

Jungtinėje karalystėje nužudytas tauragiškis, šeima prašo pagalbos
  • Įkelta: 2019-11-13

Žygimantas Kromelys. Donato Kromelio FB albumo nuotraukos

„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Socialiniuose tinkluose plinta pranešimas apie antradienį Roterhamo mieste įvykdytą jauno vyro žmogžudystę. Vyro artimieji renka aukas palaikų pargabenimui.

Kaip praneša Pietų Jorkšyro grafystės pareigūnai, sekmadienį buvo sulaikyti du asmenys, įtariami Žygimanto Kromelio nužudymu.

„Sekmadienį, apie 21.30 val., į butą Denmano gatvėje (Roterhame) iškviesta greitoji medicininė pagalba. Pranešta apie rimtą sužalojimą. Į vietą atvykę medikai konstatavo 26-erių metų vyro mirtį“, – rašoma pranešime spaudai.

Pirmadienį atlikto medicininio kūno tyrimo metu nustatyta, jog vyras mirė dėl durtinės žaizdos krūtinėje. Trečiadienį artimieji dalyvavo kūno atpažinime.

Nusikaltimu kaltinami lietuviai, 32 metų vyras ir 29-erių moteris, sulaikyti. Įtariamieji lietuvių tautybės 32-ejų D.J. ir 29-erių I.B. penktadienį stos prieš Shefieldo Karūnos Teismą.

„Facebooke“ mirusiojo brolis Donatas Kromelys prašo visuomenės prisidėti prie kūno pargabenimo: „Po tyrimų bus reikalingas kūno pargabenimas į Lietuvą. Norime palaidoti savo brangų šeimos narį Tėvynėje ir kaip priklauso paskutinį kartą atsisveikinti su Broliu-Sūnumi. Jeigu galite nors truputį padėti, prisidėkite prie Žygimanto pargabenimo“. 

Mamos sąskaita:
Lina Kalašinskienė
LT-107300010029452665
Paskirtis: Žygimanto pargabenimui

Denmano gatvė

Tvenkinyje rado kūną
  • Įkelta: 2019-10-31
Pasidarbavo ilgapirščiai
  • Įkelta: 2019-08-27
Daugiau straipsnių