Teisėtvarka

Už 150 eurų kyšį keliavo į areštinę
  • Įkelta: 2019-08-16
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka

Žolinių šventė 32 m. vairuotojui, kuris neturėjo teisės vairuoti pasibaigė areštinėje. Siekdamas išsisukti nuo gresiančios atsakomybės, vairuotojas policijos pareigūnui pasiūlė 150 eurų dydžio kyšį.

Policijos departamentas praneša, kad Rugpjūčio 15 d. apie 14 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai patruliuodami Tauragės mieste, Šilalės g., sustabdė patikrinimui automobilį ,,BMW 520“.

Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė informavo, kad policijos pareigūnams paprašius dokumentų paaiškėjo, kad 32 m. vyras už automobilio vairo sėdo tam neturėdamas teisės – teisė vairuoti jam buvo atimta.

Siekdamas išvengti atsakomybės, kad pažeidimas nebūtų fiksuojamas, vyras pareigūnams pasiūlė 150 eurų kyšį. Savo funkcijas sąžiningai ir dorai atliekantys pareigūnai provokacijai nepasidavė.

Dėl bandymo papirkti pareigūnus, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d. Vyrui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas primena, jog bet koks grynųjų pinigų davimas policijos pareigūnui vertinamas kaip kyšis. Pakanka vien siūlymo ar pažadėjimo duoti kyšį, kad asmuo būtų patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.

Daugiau straipsnių