Teisėtvarka

Belangėje – trys smurtautojai, vienas jų – karininkas
  • Įkelta: 2019-07-01

Savaitgalio policijos suvestinėse vyrauja pranešimai dėl smurto ir vagysčių. Šeštadienio vidurdienį girtutėlis pensininkas (2,24 prom.) už plaukų tampė savo taip pat garbaus amžiaus  žmoną, pavakare kitas – taip pat veikiamas alkoholio (1,95 prom.) pakėlė ranką prieš savo mamą. Taip pat pranešama, jog prieš savo sugyventinės mažametę dukrą smurtavo karininkas. Visi trys „herojai“ sulaikyti.

Policijos departamento duomenimis, šeštadienį, apie 12 val. Tauragėje, Stoties g., 78-erių vyras, būdamas neblaivus (2,24 prom. alkoholio), panaudojo fizinį smurtą prieš savo to paties amžiaus žmoną. Vyriškis paėmęs už plaukų ją tempė, bei paėmęs kairiąją ranką ją bandė išsukti, taip sukeldamas fizinį skausmą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 straipsnio 2 dalį – fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas artimam giminaičiui.

Tą pačią dieną 17 val. Tauragėje, Žemaitės g., penkiasdešimties vyras, būdamas neblaivus (1,95 prom. alkoholio) panaudojo fizinį smurtą prieš savo 82-ejų mamą. Sūnus žilagalvei motinai ranka trenkė į galvos sritį, už tai buvo sulaikytas. 

Neramu buvo liepos  1-osios naktį Tauragėje, M. K. Čiurlionio gatvėje. Pranešama, jog apie 00.00 val., 47-erių Lietuvos kariuomenės karininkas, savo 44 m. sugyventinės namuose įvykusio konflikto metu nuskriaudė jos mažametę dukrą.  Dvylikametei kariškis suko kairę ranką už nugaros bei sukėlė fizinį skausmą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 3 dalį – fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas mažamečiui.

 

 

Daugiau straipsnių