Teisėtvarka

Pagautas degalines apšvarinęs jaunuolis (vaizdo įrašas)
  • Įkelta: 2019-05-21

„Tauragės žiniose“ rašėme apie kovo pabaigoje pavogtą kasos aparatą iš degalinės Žygaičiuose. Policija praneša sugavusi vagį, kuris apšvarino ne tik šią, bet ir Vaidatonių kaime esančią degalinę. Identifikuoti įtariamąjį padėjo pastarojoje buvusios vaizdo kameros.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas skelbė du įvykius susijusius su vagystėmis iš degalinių. Kovo 31 d. apie 7.22 val. iš degalinės, Tauragės r., Žygaičių k., Žygaičių g., pavogtas kasos aparatas su pinigais. Degalinės savininkas „Tauragės žinioms“ tuomet sakė, kad išdaužus langą išneštas ne tik kasos aparatas, bet ir trys pakeliai cigarečių. Nuostolis 1 200 eurų. Balandžio 9 d. apie 6.08 val. buvo įsibrauta į degalinę, Tauragės r., Skaudvilės sen., Vaidatonių k. Iš ten taip pat pagrobtas kasos aparato stalčius. Nuostolis tikslinamas.

– Policijos pareigūnai narpliodami šias vagystes nustatė nusikaltimo braižus. Įtariamasis į degalines patekdavo išdaužęs akmeniu durų ar lango stiklus ir iš degalinių vogdavo kasos aparatų stalčius su juose buvusiais pinigais. Taip pat pasiimdavo ir po kelis pakelius cigarečių. Toks braižas bei filmavimo kameros padėjo lengviau identifikuoti įtariamąjį, gim. 1991 m., padariusį nusikalstamą veiką, – informavo Tauragės AVPK Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 straipsnio 2 dalį. Už tokią nusikalstamą veiką gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Daugiau straipsnių