Šio įrašo komentavimas nėra leidžiamas, nes straipsniui daugiau nei 30 dienų.

Komentarai
Jo, manytina čia apie tą nebaudžiamą nusikialtėlį - kvailį ir policijos nebaudžiamą ožį Aistį, visa Tauragė žino, bet policijos vadui ir vyr. prokurorui tai matyt naujiena.
> kvailiams - 2019-02-16 23:41:53
Ponai nupušėliai čia vėjus rašantys, na ant kiek reikia būti asilu, kad pagal spaudą nematryti kad siautėjf viena psichinis ligonis stoguojamas policijos tardytojų vado, kurio"neranda' policija nei už "Molupio" moterų daužymą naktimis, nors jos konkrečiai įvardijo tą idiotą - A.R.(policijos stūkačių)ir aš rašiau kad policija jo" neras" , nerado kai jis ištepliojo fekalijomis mero mašiną, neranda kai padeginėja mašinas, neranda kai jas gadina, nerado kai Darbo partijos narį Nėjų apdergė internete, jam nutraukė bylos dalį dėl policininkų įžeidinėjimo, kai jis daužė langus savo giminaitei ir buvo nuteistas už terorizavimą. Vyr. prokuroras Žebelys "nematė" kaip jis dėkojo "kurjerio" komentaruose pragėrusiam darbą, prokurorui Builisovui už nutrauktą bylą dėl grasinimo nužudyti mažametę mergaitę, niekas negirdi kaip jis užpuldinėja moteris valančias Donelaičio gatvę, kaip dergia pardavėjas parduotuvėse, terorizuoja kaimynus. Kiek po velnių tai gali tęstis? Už ką mes mokame algą prokurorams , policininkams? Už važinėjimą automobiliais prisprogus? Nueikite į autobusų stotį ir paklauskite jo tėvo - taksistoo už kokious nuopelnus jis nesodinamas. Pasidėkite ponas Žebelį ir policijos komisare mano žodžius į seifą - mašinas tas psichinis ligonis su asmenybės susidvejinimo diagnoze, su didesniu azartu ( nes Tauragės temidė jį stoguoja) degins ir siaubs vis didesniais mąstais, nes jūs jo nusikalstamai nebaudžiami. Jei Tauragėje būtų teisingumas, galėčiau pateikti videoįrašą ir kelis audioįrašus, kur patys policijos patruliai pasakoja kaip jis PASTOVIAI užpuldinėja žmones, bet jo niekas iš policijos vadų ir prokurorų jo nesodina, ir kaip Builisovas atsisako priimti įrodymus kad tas šizofrenikas grasino nužudyti mažametę mergaitę - KAS YRA NUSIKALTIMAS, PONAS ŽEBELĮ, bei kaip policijos pareigūnai atsisako važiuoti į jo namus paimti telefoną iš kurio buvo grasinta nužudyti VAIKĄ !!! Prieš rinkimus dabar policijos stogai tai vers į konkurentų kerštus ir chuliganų juokelius - kaip visada, ir mes jiems mokėsime algas, o prokurorų žmonos, juo baus ciniškai juokingomis bausmėmis. Manau spec. tarnybos perskaičiusios ir peržiūrėjusios įrodymus, pakels diiiiidelį triukšmą, šeimyninės teisėsaugos miestelyje - Tauragėje, išaiškindami ir kas padarė narkomane labai gerbiamos, ir įtakingos mamos - Gražinos, dūkrą, ir teisėjai daugfiau neduos, manytina ciniškai pasityčiojamas bausmes narkotikų platintojams.
Kvailiams - 2019-02-16 22:04:08
"galėčiau pateikti videoįrašą ir kelis audioįrašus, kur patys policijos patruliai pasakoja kaip jis PASTOVIAI užpuldinėja žmones" tai dek į Youtube ir mesk nuoruodą visiems. Pažiūrėsim.
Tuščia gilzė - 2019-02-18 10:24:04
Tai ant tiek jau nusygyvenom? Ar cia gerejancios ekonomikos reiskiniai?
Zmogus - 2019-02-07 14:17:13
daugiau į Poškos vaiknaminius užneša...
NSO - 2019-02-05 17:14:14
raudonieji siautėja ir dar per kurjerį propagandą leidžia
kardans - 2019-02-05 16:57:26
raudonosios partijos bedarbiai siautej
raudona roze - 2019-02-05 16:26:12
Liberalpalaikiai įsiutę kad tai paskutinis jų karaliavimo menuo daužo viską naikina liberalietiškai kaip ir babajai Anglijoj.
Virgis - 2019-02-06 13:02:55
Ner kada vagiuku gaudyt, dabar gaudom keliu taisykliu pazeidėjus.
Inspektorius veiloks - 2019-02-05 15:51:48