Teisėtvarka

Žvyrkeliais siautėja jaunimas
  • Įkelta: 2018-11-02

Šalia Sungailiškių trasos, kurioje metai iš metų vyksta automobilių lenktynės – antras eismo įvykis per dvi savaites. Spalio 13-ą jaunuoliai žvyrkelyje išvertė apšvietimo stulpą, tuomet niekas nenukentėjo. Lapkričio pirmąją kitų vaikinų pasivažinėjimas baigėsi liūdniau – vienas iš į griovį nulėkusio automobilio keleivių išvežtas į ligoninę.

Vietiniai greta žvyro karjero esančio kaimo gyventojai „Tauragės žinių“ žurnalistei sakė, jog automobilių sportui įrengta trasa ir jos prieigos itin masina savo galimybes išbandyti norinčius jaunus vairuotojus. Pastaruoju metu čia nesėkmingai baigėsi pasivažinėjimai jau antram „ralistų“ ekipažui.

Tauragės AVPK Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė informavo, jog lapkričio 1-osios pavakarę, 19-metis vaikinas, vairuodamas automobilį ,,Ford Mondeo“, kelio vingyje sukdamas į kairę jo nesuvaldė ir nuvažiavo į griovį. Policija praneša, jog vairuotojas buvo blaivus. Nukentėjo gale sėdėjęs dvidešimtmetis, kuris prarado sąmonę ir buvo pristatytas į Tauragės ligoninės priėmimo skyrių, paguldytas stebėjimui. Dar du keleiviai, 19 ir 18 metų vaikinai, kaip ir vairuotojas, nenukentėjo. Pradėtas tyrimas pagal LR BK 281 str. 1 d. – dėl eismo įvykio, kuriame sužalotas žmogus.

Vietiniai gyventojai pasakojo, jog tai jau antras įvykis per pastarąsias dvi savaites šiose apylinkėse. Spalio 13-tą vėlų vakarą, tame pačiame žvyrkelyje, už kelių šimtų metrų jaunuoliai įlėkė į pakelės apšvietimo stulpą. Tuomet niekas nenukentėjo, tačiau kaimo gyventojams teko laukti, kol bus likviduoti avarijos padariniai, kad galėtų patekti į namus – stulpas buvo užvirtęs ant kelio ir užtvėręs pravažiavimą.

Daugiau straipsnių