Teisėtvarka

Kaukėtų vyrų grobis – loterijos bilietėliai
  • Įkelta: 2018-09-27

Trečiadienį apie 21 valandą į Vytauto gatvėje esančią parduotuvę įsiveržė du kaukėti vyrai. Paaiškėjo, jog apiplėšti bandyta mažmeninės prekybos tinklo „Aibė“ krautuvę „Gulbelė“, kuri įsikūrusi liūdnai pagarsėjusio bendrabučio pirmame aukšte.  

Kaip skelbia policijos pareigūnai, du kaukėti vyrai į parduotuvę atėjo prieš pat darbo pabaigą, 20. 47 val. Tamsiai apsirengę plėšikai ant galvų buvo užsidėję gobtuvus. Pardavėjai jie liepė atiduoti pinigus, tačiau sulaukė pasipriešinimo. Kaip paaiškėjo, 1959 m. gimusi pardavėja gindamasi išsitraukė žirkles ir privertė vaikinus atsitraukti.

„Tauragės žinioms“ pasiteiravus ketvirtadienį dirbusių „Gulbelės“ pardavėjų apie apiplėšimo detales, šios tikino, kad įvykis užfiksuotas ne jų darbo pamainoje. Moterys teigė, kad trečiadienį dirbo kita jų kolegė, todėl išsamiau komentuoti įvykių nesiryžo.

Pardavėjos negalėjo pasakyti, ar tuo metu parduotuvėje dirbo viena, ar kelios pardavėjos. Esą būna visaip, pagal situaciją. Nors „Gulbelėje“ yra įrengtos vaizdo kameros, vagių tai neatgrasė. Ne paslaptis, jog šio prekybos taško pastate nuolat vyksta neramumai: bendrabučio tipo daugiabutis kai tauragiškių vadinamas „šeškynu“, jame mėgsta būriuotis alkoholiu piktnaudžiaujantys asmenys.

Į „Gulbelę“ įsiveržę vyrai iš parduotuvės pabėgo ne tuščiomis. Plėšikai spėjo nugvelbti loterijos bilietų stovą. Jais prekiaujančios įmonės atstovas „Tauragės žinioms“ ketvirtadienį tvirtino, jog tai mėgstamas vagišių grobis. Prie pat kasos esantys bilietėliai prieš keletą metų buvo nugvelbti mikrorajone esančioje parduotuvėje. Ar laimingus bilietus vyrams pavyks išgryninti, įmonės atstovas atsakyti negalėjo.

Dėl svetimo turto pagrobimo policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Asmenims gresia bauda, areštas, arba laisvės apribojimas iki šešerių metų.

Daugiau straipsnių