Teisėtvarka

Atsisakęs pavežti sulaukė smūgių
  • Įkelta: 2018-08-16

Žolinių naktį nemokamas pavėžėjimo paslaugas keturiems nepažįstamiems jaunuoliams atsisakęs teikti vyras buvo sumuštas nuosavame automobilyje. Nepatenkinti tuo, jog šis nuvežė juos ne į Jovarus, o tik iki stoties, chuliganai į darbą paleido kojas ir kumščius.

Tauragės policija praneša, jog antradienį, apie 04.00 val. nakties, prie „Bastilijos“ komplekso, į vyro, gimusio 1997 m., automobilį „Renault Velsatis“ įsėdo keturi jam nepažįstami jaunuoliai ir pareikalavo nuvežti į Jovarų mikrorajoną. Vairuotojas sutiko jaunuolius pavežti iki autobusų stoties, Dariaus ir Girėno g., kur atvykus ir atsisakius toliau vežti, du iš jaunuolių kojomis spyrė vairuotojui į veidą, po to sudavė kumščiais. Nukentėjusysis pabėgo iš automobilio. Tauragės ligoninėje nustatyta, kad jam sulaužytas nosikaulis.

Apie 05.50 val. Tauragėje, Kranto g., sulaikyti ir į Tauragės AVPK areštinę uždaryti jaunuoliai, gimę 2000 m., 1997 m. ir 1998 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 1 d. – nesunkus sveikatos sutrikdymas. Už tai gresia laisvės apribojimas arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Daugiau straipsnių