Teisėtvarka

Siautėjo girti vairuotojai
  • Įkelta: 2018-07-16

Šį savaitgalį Tauragės rajone sulaikyti net trys girti vairuotojai, du iš jų sukėlė eismo įvykius ir taip įkliuvo pareigūnams.

Penktadienį, vidury baltos dienos, apie 15.38 val., Tauragės r., Papušynės k., Šilalės g., pareigūnams įkliuvo neblaivus BMW vairuotojas. 44 m. vyras į alkoholio matuoklį įpūtė 2,82 prom. Ir buvo sulaikytas.

Šeštadienį, apie 18.46 val., neblaivus dvidešimt ketverių jaunuolis, Tauragės r., Balskų k., Plynosios g., nulėkė nuo kelio ir apgadino kelio ženklą. Maža to, kad buvo gerokai įkaušęs, (1,89 prom. alkoholio), jis neturėjo ir teisės vairuoti. Iš įvykio vietos pasišalino neužsipildęs eismo įvykio deklaracijos ir nepranešęs apie tai policijai, bet buvo sulaikytas. 

Sekmadienį popiet Tauragės mieste,  Stoties g., trisdešimt dviejų vyriškis, vairuodamas automobilį „Citroen Xsara“ nepasirinko saugaus atstumo, automobilių stovėjimo aikštelėje apsisukdamas atsitrenkė į kitą automobilį „Peugeot 806“ ir jį apgadino.  Iš įvykio vietos šis taip pat pasišalino neužsipildęs eismo įvykio deklaracijos ir nepranešęs apie tai policijai. Paaiškėjo, jog ne šiaip sau. Sulaikytas vairuotojas į alkotesterį pripūtė net 3,06 prom. Alkoholio, be to, taip pat neturėjo teisės vairuoti.

Visiems kelių ereliams pradėti ikiteisminiai  tyrimai pagal LR BK 281 str. 7 d.

 

Daugiau straipsnių