Teisėtvarka

Prie upės sumuštas jaunuolis
  • Įkelta: 2018-05-21
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Sekmadienio vakarą Skaudvilėje, prie Ančios upės, sumuštas 22 metų vaikinas. Įvykį tiriantys teisėsaugos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Tauragės policija informuoja, kad sekmadienio vakarą 22 metų vaikinas, leidęs laiką prie  Ančios upės, buvo sumuštas. Įvykių suvestinėje rašoma, kad  prie vaikino privažiavo juodos spalvos automobilis „VW Passat B6“, iš jo išlipę du jaunuoliai  į darbą paleido kumščius. Vaikinui sužalota nosis ir kakta, suspardytas ir kūnas, sudaužytas kelnių kišenėje buvęs mobiliojo ryšio telefonas „Huawei P Smart“. Nuostolis vertinamas 279 eurais.

Tauragės apskrities vyriausias policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Pagal šį straipsnį  tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Susimušė broliai
  • Įkelta: 2018-02-12
Daugiau straipsnių