Teisėtvarka

Girtų traktorininkų viražai nustebino net policiją
  • Įkelta: 2018-05-02
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Pirmadienio vakarą Mažonų seniūnijos Šaukėnų kaime policijos pareigūnai sulaikė ir į areštinę  uždarė du girtus traktorininkus. Abu „T40“ markės traktoriai nuvežti į Paberžės gatvėje esančią policijos aikštelę. Pareigūnai analogiško atvejo tikina nepamenantys.  

Paaiškėjo, kad pirmadienio vakarą 37 metų vietos gyventojas, būdamas gerokai įkaušęs (2,72 prom. alkoholio), vairuodamas žalios spalvos traktorių su padargais, neišsiteko kelyje ir įvažiavo į pakelės griovį. Gelbėti į bėdą patekusio nelaimėlio atskubėjo 53 metų vyriškis, su traktoriumi T40. Begelbėdamas draugą košės prisivirė ir pastarasis – jis į alkotesterį įpūtė 3,73 promiles alkoholio. Abu traktorininkai naktį praleido areštinėje, o sekančią dieną po policijos pareigūnų apklausos išleisti namo. Traktoriai iš Šaukėnų kaimo nugabenti į Tauragėje, Paberžės gatvėje esančią aikštelę, kurioje saugomos policijos sulaikytos transporto priemonės.

Komisariato duomenimis, tai pirmas atvejis, kai saugojimo aikštelėje atsiduria traktoriai, o vienas jų dar gi su padargais.

Dėl įvykio policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 281 str. 7 d. Pagal  kurį, kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Susimušė broliai
  • Įkelta: 2018-02-12
Daugiau straipsnių