Teisėtvarka

Vaikų namų auklėtinė įsiūtį liejo dėl riedučių
  • Įkelta: 2018-04-18
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Susinervinusi paauglė Vaikų globos namuose „Šaltinėlis“ stūmė į sieną socialinę darbuotoją ir ją sužalojo. Įvykį tiria teisėsaugos pareigūnai.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad balandžio 14 dieną vaikų globos namų „Šaltinėlis“ auklėtinė, gimusi 2002 metais, iš visų jėgų pastūmė 63 metų socialinę darbuotoją. Moteriai sutrenkta galva, nugara bei sužalota kairė alkūnė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo. Pagal šį straipsnį mušeika  baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Vaikų globos namų „Šaltinėlis“ direktorė Lina Baziliauskienė, paklausta apie įvykį, pasakojo, kad konfliktas tarp paauglės ir darbuotojos kilo dėl riedučių.

– Tiksliai negaliu komentuoti. Įvykio detales aiškinsis policijos pareigūnai. Galiu pasakyti tik tiek, kad mergina problematiška. Linksi laužyti įstaigos taisykles, negrįžti sutartu laiku, – teigė L. Baziliauskienė.

Anot vadovės, po įvykio auklėtinė socialinės darbuotojos atsiprašė. Vadovė teigė, kad tokie dalykai įstaigoje nedažni – per direktorės darbo praktiką konfliktas, kuris baigėsi smurto protrūkiu, pirmas.

Susimušė broliai
  • Įkelta: 2018-02-12
Daugiau straipsnių