Teisėtvarka

Smurtu įtariama globėja
  • Įkelta: 2018-04-23
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo mažamečiui. Įtariama, kad 9 metų berniuką odiniu diržu mušė globėja. Vaikas teigia, kad tai ne pirmas globėjos pykčio protrūkis.

Šiandien policijos įvykių suvestinėje minimas smurto prieš mažametį atvejis. Pranešama, kad globėja įtariama devynmečio mušimu. Berniukas pasakojo, kad globėja balandžio 18 dieną  jam sudavė odiniu diržu per kairį petį. Vaikas teigė, jog ir anksčiau globėja prieš jį smurtavo – mušė laidu per koją. Dėl fizinio skausmo sukėlimo mažamečiui pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 3 d.

Tauragės vaiko teisių apsaugo skyriaus vedėja Jolanta Skrodenienė pasakojo, kad  informaciją apie galimą smurto atvejį jų skyrius gavo iš ugdymo įstaigos, kurioje mokosi berniukas. 

– Iškart buvo imtasi priemonių – berniukas apgyvendintas Tauragės vaikų globos namuose „Šaltinėlis“. O šiandien vaiką iš Tauragės paims Pagėgių vaiko teisių specialistai, – trumpai situaciją apibūdino J. Skrodenienė.

Pasak J. Skrodenienės, globėja berniuku rūpintis pradėjo, kai tėvams buvo apribota valdžia. Iki šio atvejo jokių ženklų, kad vaikas patiria smurtą, pastebėta nebuvo.

Susimušė broliai
  • Įkelta: 2018-02-12
Daugiau straipsnių