Teisėtvarka

Neaiškiomis aplinkybėmis kilusioje avarijoje sužalota moteris
  • Įkelta: 2018-04-05
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Trečiadienio rytą, kelyje Tauragė–Mikytai, prieš Ežeruonos upelio tiltą nuo kelio nuvažiavo ir vertėsi „Renault Master“, vairuojamas 56 metų vyro. Į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai. Nukentėjusiųjų artimieji pasakojo, jog vairuotojas juto smūgį, manyta, jog sprogo padanga. Vėliau, apklausus liudininkus, kilo kita įvykio versija, kad avariją galėjo sukelti „Renault“ lenkęs žalias „Subaru“. Apie tai, kad automobilis buvo kliudytas, patvirtino ekspertai.

Pirminiais duomenimis, eismo nelaimė nutiko trečiadienį 7.49 val.  kelyje Tauragė–Mikytai, kai nuo kelio nuvažiavo ir apvirto automobilis „Renault Master“. Automobilis atsitrenkė į statų kelio šlaitą ir po smūgio apsivertė. 56 metų vairuotojas nenukentėjo, tačiau sužalojimų patyrė 53 metų keleivė, kuri dėl skausmų nugaros srityje buvo išgabenta į Tauragės ligoninės priėmimo skyrių.

Kaip „Tauragės žinioms“ teigė nukentėjusiųjų artimieji, iš pradžių manyta, kad automobilį sumėtė, nes sprogo padanga. Vėliau atsirado įvykio liudininkų, tvirtinančių, kad „Renault“ bandė lenkti žalios spalvos „Subaru“, tačiau nespėjo, nes priešais atvažiavo vilkikas. Liudininkai nurodė, kad „Subaru“ galėjo kliudyti „Renault“, dėl to automobilį ir sumėtė. Šis nuvažiavo į pakelės griovį ir vertėsi. Artimųjų teigimu, vairuotojas nematė jį lenkiančio „Subaru“, bet teigė pajutęs smūgį. Apie tai, kad automobilis buvo kliudytas, patvirtino vėliau „Renault“ apžiūrėję ekspertai.

Vairuotojo ir keleivės artimieji žinutę su prašymu atsiliepti avarijos liudininkus patalpino  socialiniame tinkle Facebook. „Jeigu kas matėte įvykį, prašau informuokite. Žinoma tiek, kad avariją sukėlė žalios spalvos „Subaru“ vairuotojas. Reikia rasti kaltininką“, – rašoma žinutėje.

Apie įvykį pasiteiravome Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Aušrinės Valantiejienės.

– Apklausiami avarijos liudininkai, keliamos įvairios įvykio versijos, viena jų, kad dėl avarijos galėjo būti kaltas ir „Subaru“ automobilio vairuotojas, – teigė A. Valantiejienė.

Susimušė broliai
  • Įkelta: 2018-02-12
Daugiau straipsnių