Teisėtvarka

Išdaužyti Meilės alėjos šviestuvai
  • Įkelta: 2018-03-02
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Tauragės miesto seniūnija nebežino, ko griebtis kovojant su vandalais, kurie niokoja miesto turtą. Ypač chuliganai pamėgo Meilės alėją ir jos prieigas. Miesto seniūnija informuoja apie paskutinius juodus piktadarių darbelius – išdaužyta dešimt šviestuvų. Nuostoliai siekia beveik pusantro tūkstančio eurų.

Pasak Tauragės miesto seniūnijos seniūno pavaduotojo Žilvino Majaus, nuo aplinką niokojančių vaikėzų miesto turtas kenčia jau nebe pirmą kartą. Šį kartą – vasario 22 dieną Prezidento gatvėje, pėsčiųjų take pastebėta, kad suniokoti dešimt apšvietimo šviestuvų, kurie veikiausiai buvo išspardyti chuliganų.

– Pėsčiųjų take lempos daužomos jau nebe pirmą kartą. Šį kartą sugadintos beveik visos lempos, o nuostoliai siekia 1445,9 eurų. Kreipėmės į policijos pareigūnus, prašėme, kad šiame rajone sustiprintų patruliavimą, – teigė Ž. Majus.

Primename, kad chuliganams kliuvo ne tik šviestuvai, bet ir prie pėsčiųjų tilto per upę Jūrą buvusi vaizdo stebėjimo kamera. Ji,  nulenkus metalinį stulpą, pavogta praėjusių metų rudenį. Nudžiauta   vaizdo stebėjimo kamera įvertinta 2581 Eur.

 

Susimušė broliai
  • Įkelta: 2018-02-12
Daugiau straipsnių