Teisėtvarka

Susimušė broliai
  • Įkelta: 2018-02-12

Savaitgalį konfliktas kilo tarp trijų brolių, į darbą paleisti kumščiai. Nukentėjo nepilnametis, jauniausias iš brolių, jam prireikė medikų pagalbos. Vyresnieji iš įvykio vietos spruko.

Šeštadienio vakarą Skaudvilės seniūnijos, Gedgaudiškės kaime, tėvų namuose laiką trijų brolių kompanija leido girtaudami. Kilus konfliktui įsiplieskė muštynės.

17 metų broliui į atlapus kibę vyresni broliai trenkė į kairiąją akį bei lūpas. Atvykę teisėsaugininkai mušeikų namuose neberado. Nukentėjusysis nenurodė, kuris iš brolių jį mušė ir kiek smūgių tiksliai jam buvo suduota.  Sužalotas girtas vaikinas (2,36 prom. alkoholio) nuvežtas į Tauragės ligoninės priėmimo ir skubios pagalbos skyrių. Po medikų apžiūros perduotas vyresnės Tauragėje gyvenančios sesers globai.

Smurtautojų policijos pareigūnams pirmadienio rytą dar nebuvo nepavykę surasti. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas. Pagal jį skriaudėjui gresia viešieji darbai arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tai ne vienintelis savaitgalį užfiksuotas smurto atvejis. Tauragės rajone, Eičių kaime 34 metų vyras smurtavo prieš 1989 metais gimusią moterį. Vyriškis sulaikytas.

Daugiau straipsnių