Teisėtvarka

Pareigūnai gyventojams priminė: užsirakinkite buto duris
  • Įkelta: 2018-02-06

Pastaruoju metu suaktyvėjus ilgapirščiams, Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas vykdo turtinių nusikaltimų mažinimo akciją. Jos metu tikrinama, ar gyventojai rakina buto duris. Aplankius 15 butų, septyni iš jų buvo neužrakinti.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės, siekdamos užtikrinti miesto gyventojų turto saugumą, pradėjo vykdyti turtinių nusikaltimų mažinimo akciją. Akcijos metu pareigūnės lanko daugiabučių pastatų laiptines ir tikrina, ar gyventojai užsirakina buto duris. Pareigūnės, atvykusios į daugiabučius namus, pirmiausia paskambina durų skambučiu. Jei buto savininkai durų neatidaro per keletą akimirkų, pareigūnės duris patikrina bandydamos jas atidaryti pačios. Pirmojo patikrinimo metu aplankyta apie 15 butų.

Pareigūnės užfiksavo septynis atvejus, kuomet savininkai, esantys namuose, nebuvo užsirakinę durų. Išgirdę sujudimą savo namuose, butų savininkai išsigando. Laimė, tai buvo ne vagišiai, o gyventojų saugumu besirūpinančias policijos pareigūnės. 

Anot pareigūnų, tokia akcija pradėta vykdyti, nes pastaruoju metu padaugėjo vagysčių iš gyvenamų patalpų. Teisėsaugos pareigūnai gyventojus ragina būti atsargesniems, saugoti savo turtą ir rakinti gyvenamųjų pastatų duris. Akcija bus vykdoma ir toliau.

 

Daugiau straipsnių