Teisėtvarka

Mokyklinio autobusiuko vairuotojas įkliuvo neblaivus
  • Įkelta: 2017-09-11
Eglė ČERVINSKAITĖ
egle@taurageszinios.lt

Šįryt, policijos patikrinimo metu, „Šaltinio“ progimnazijos mokyklinio autobusiuko vairuotojui buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Nušalinus vairuotoją, autobusą atgal į mokyklą teko nuvairuoti policijos pareigūnams. Mokyklos direktorė J. Lazdauskienė teigė dėl įvykio patyrusi šoką, mat šiuo darbuotoju ypatingai pasitikėjo. Situaciją suvaldyti padėjo Tauragės autobusų parkas – vaikus iš mokyklos į namus išvežiojo laikinai paskirtas vairuotojas.

Kaip informavo Tauragės AVPK atstovė spaudai Lina Banienė, pirmadienio rytą, apie 7.30 val, Tauragės mieste, Trumpojoje g., policijos pareigūnų patikrinimui sustabdytas „Šaltinio“ progimnazijos mokyklinio autobusiuko vairuotojas. Vyras į alkotesterį įpūtė 0,46 prom. alkoholio, jam surašytas pažeidimo protokolas už vairavimą esant neblaiviam. Kadangi vairuotojui nebebuvo leidžiama toliau sėsti už vairo, autobusiuką į mokyklos kiemą nuvairavo policijos pareigūnas.

„Šaltinio“  progimnazijos direktorė Jūratė Lazdauskienė neslėpė apmaudo dėl įvykio, teigė patyrusi šoką. Vadovė „Tauragės žinioms“ atskleidė jau gavusi darbuotojo pasiaiškinimą, kuriame jis nurodo sekmadienį šventęs su giminėmis, o pirmadienio rytą už vairo sėdęs būdamas įsitikinęs, kad yra blaivus. Anot J. Lazdauskienės, vyras visiškai pripažįsta savo kaltę, teigė, jog neapskaičiavo galimybių.

–  Kaip žmogaus aišku gaila, bet kaip vadovė pateisinti negaliu. Šiuo metu esu nušalinusi nuo darbo. Laukiam teismo sprendimo, kuris turėtų paaiškėti per dvi savaites. Svarbiausia, jog neįvyko joks eismo įvykis, niekas nenukentėjo. Kol kas deramės su Tauragės autobusų parku dėl laikinos moksleivių pavėžėjimo sutarties, – teigė J. Lazdauskienė.

Direktorė tikino, jog šis įvykis jai ypatingai netikėtas ir skaudus, kadangi minėtu vairuotoju labai pasitikėjo. Anot vadovės, darbuotojas ne kartą buvo skatintas, niekada nebuvo baustas už jokius nusižengimus.

Plačiau apie tai penktadienį, „Tauragės žinių“ laikraštyje. 

Daugiau straipsnių