Teisėtvarka

Gedimino gatvėje apdaužyti trys automobiliai
  • Įkelta: 2017-09-04

Šiandien per pietų pertrauką Gedimino gatvėje, ties policijos komisariato automobilių stovėjimo aikštele, susidūrė trys automobiliai.  Eismo įvykio metu apgadintos transporto priemonės, tačiau žmonės nenukentėjo.

Lietingą pirmadienį, eilėje, nusidriekusioje prie šviesoforo Gedimino ir J.Tumo-Vaižganto gatvių sankryžos, susidūrė trys automobiliai.

Liudininkai pasakojo, kad senyvo amžiaus „Renault Clio“ vairuotojas nesilaikė saugaus atstumo ir greičiausiai sumaišė pedalus – vietoje stabdžio paspaudė akceleratorių bei trenkėsi į priešais važiavusį „VW“ markės taksi, kuris iš pažiūros nukentėjo labiausiai. Taksi dar trenkėsi į juodos spalvos „Volvo“.

 „Volvo“ vairuotoja „Tauragės žinioms“ pasakojo stovėjusi nusidriekusioje eilėje prie šviesoforo belaukdama, kada galės važiuoti, ir pajuto smūgį į automobilio galą.

Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, visi trys vairuotojai buvo blaivūs, tad užpildžius eismo įvykio deklaracijas, išsiskirstė.

Įvykio vietoje dirbo Tauragės policijos pareigūnai, stabtelėjo ir pro šalį važiavęs Karo policijos pareigūnų ekipažas. Pareigūnai sakė norėję įsitikinti ar nereikalinga pagalba.

Daivos Kybartienės nuotraukos

 

Daugiau straipsnių