Teisėtvarka

Nuteisti kokainą platinę ir pirkę tauragiškiai
  • Įkelta: 2017-05-10
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka

Tauragės rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį 38 m. ir 33 m. tauragiškiams,  kaltintiems neteisėtu disponavimu narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti. Narkotikus pirkusiam vyrui skirta piniginė bauda, narkotines medžiagas pardavusiam ir jomis disponavusiam vyrui – laisvės atėmimo bausmė.

Baudžiamosios bylos duomenimis, šių metų sausio 10 d., Tauragėje, V. K. vartojimui įsigijo narkotinės medžiagos – kokaino, tačiau važiuojant automobiliu buvo sulaikytas policijos pareigūnų. Už 2 gramus narkotikų jis platintojui sumokėjo 150 Eur. Pareigūnai asmens kratos metu išsiaiškino, jog minėtas narkotines medžiagas vaikinas įsigijo iš anksčiau teisto A. S. Kratos metu bute rasta ir daugiau narkotinių medžiagų.

V. K savo kaltę pripažino. Teismui jis sakė, kad narkotikus pirkęs asmeniniam vartojimui. Skirdamas bausmę teismas atsižvelgė į tai, jog vyriškis prisipažino įsigijęs narkotinių medžiagų, dėl to gailėjosi, anksčiau nebuvo baustas. Jam paskirta 678 eurų bauda.

Narkotikus pardavusiam ir jais disponavusiam A. S. teismas buvo griežtesnis. Nors vyriškis savo kaltę pripažino visiškai ir gailėjosi, teismas atsižvelgė ir į tai, kad jis nusikaltimus padarė būdamas recidyvistu, nedirba, nuolatos daro administracinius nusižengimus, nemoka baudų. Jam skirta galutinė 1 metų ir 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, kurią turės atlikti pataisos namuose. 

Taip pat teismas iš kaltinamųjų konfiskavo mobiliuosius telefonus bei už narkotikus sumokėtus 150 eurų.

Nuosprendis per 30 dienų gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui.

Daugiau straipsnių