Teisėtvarka

Gaisrą UAB „Norvelita“ padeda gesinti ir Tauragės ugniagesiai
  • Įkelta: 2017-05-12
„Tauragės žinių“ archyvo asociatyvi nuotrauka

Šį rytą iš Bendrojo pagalbos centro gautas pranešimas, kad 04.03 val. Raseinių rajone, Gabšių kaime, uždarosios akcinės bendrovės „Norvelita“ gamybinėse patalpose kilo gaisras. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, gesinant gaisrą sutelktos gausios ugniagesių pajėgos iš Kauno, Raseinių, Jurbarko, Kelmės ir Tauragės.

Su ugnimi kovoja 9 automobilinės cisternos, išsiųstas cheminių incidentų likvidavimo automobilis. Didžiulio gaisro likvidavimui vadovauja Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Vidas Kerševičius. Pirminiais duomenimis, dega „Norvelitos“ lašišų perdirbimo cechas, apie 10 000 kvadratinių metrų. Į gaisrą yra išvykę Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnai.

Kaip informavo Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus inspektorė Renata Ambrazevičienė, iš Tauragės apskrities gesinti gaisro išsiųstos trys mašinos – Tauragės APGV automobilinės kopečios ir dvi Jurbarko autocisternos. 

Daugiau straipsnių