Sveikata

Tauragėje lankosi taškinio delnų masažo specialistas
  • Įkelta: 2019-11-20
Arūnas Jonuškis. A.Jonuškio vaizdo įrašo stop kadras

Šiandien grožio salone „Vip“ lankosi su džok terapijos – korėjietiško taškinio delnų masažo specialistas Arūnas Jonuškis. Gydūnas ves paskaitą apie sveikatos diagnostiką iš delno taškų, masažo būdus.

Kaip sako susitikimą su A.Jonuškiu Tauragėje organizuojanti grožio salono „Vip“ savininkė Vida Dromantienė, paskaita turėtų sudominti visus, besidominčius sveikata, masažu.

–  Pagal su džok terapiją, jei kurio nors organo veikla sutrikusi – jo atitikmens taškai delnuose bus skaudūs. Taip mūsų vidus kalbasi su mūsų išore. Spaudžiant skausmingus taškus, į sergantį organą siunčiamas impulsas, skatinantis sveikti. Įsijungia organizmo savireguliacijos sistema. Tai viena labiausiai paplitusių savimasažo sistemų pasaulyje. Toks specialistas Tauragėje lankosi pirmą kartą, – sakė grožio salono, kuriame vyks susitikimas su A.Jonuškiu, savininkė V.Dromantienė.

27 metus A.Jonuškis vadovauja Klaipėdos miesto klubui „Kelias į save“,  25 metus dėsto su džok terapiją, yra 9 knygų apie su džok terapiją autorius, 14 televizijos laidų apie sveikatą dalyvis. 7 metus A.Jonuškis dirbo Palangos sveikatos mokykloje, 7 metus Klaipėdos trečiojo amžiaus universitetevedė sveikatingumo užsiėmimus.

Paskaita 18 val. vyks Veterinarijos g. 21, registracija nebūtina, apsilankymo kaina – laisvanoriška auka.

Daugiau straipsnių