Sportas

Komandinės automobilių varžybos lieka Tauragėje
  • Įkelta: 2020-10-16
Weekend Grand Race feisbuko nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

Spalio 18 d. Sungailiškių trasoje vyks komandinių automobilių „Weekend Grand Race 2020“ 6-ojo etapo varžybos „Rytrama ir Dalius“ taurei laimėti. Tauragės pašonėje tai jau antrasis šio čempionato etapas, kuris nulems ir čempionato galutinės lentelės nugalėtojus.

Pirmieji keturi šių metų etapai vyko Marijampolėje, bet vėliau organizatoriai pasiūlė naują trasą – penktasis etapas surengtas Sungailiškių trasoje. Organizatoriai norėjo grįžti atgal į Marijampolę, bet po dalyvių prašymų šeštasis etapas taip pat bus surengtas Tauragės pašonėje. Čempionato esmė – komandos varžosi važiuodamos pigiais, iki 1 tūkst. eurų kainuojančiais automobiliais. Komandoje du nariai, vyras ir moteris.

Moterys pradeda kvalifikacinius ir finalinius važiavimus. Kvalifikacijoje važiuojama 15 minučių. Fiksuojamas geriausias rezultatas. Finaliniame važiavime dalyviai važiuoja 55 ratus. Po penkiolikos ratų komandos pora keičiasi vietomis. Nugalėti vien technikos neužtenka, svarbu ir komandinė strategija, vairuotojų pasikeitimo greitis.

 

Daugiau straipsnių