Sportas

Broliai Skarbaliai bandė jėgas mini ralio čempionate
  • Įkelta: 2020-06-28
Asmeninio albumo nuotrauka

Lietuvos mini ralio čempionatas kaitino automobilių sporto mėgėjų kraują. Kaip ir pernai, šiemet savo jėgas išbandė brolių Aivaro ir Pauliaus Skarbalių ekipažas. Pirmajame etape vyrai parodė vidutinį rezultatą.

Veisiejuose birželio 20 d. startavo Lietuvos mini ralio čempionatas. Vyko pirmasis etapas „Gravel Fest Rally“. Vairuotojas Paulius ir jo šturmanas Aivaras važiavo BMW 325 automobiliu. Kaip „Tauragės žinioms“ pasakojo Aivaras, automobiliui atlikta daug modifikacijų. Daug techninių pakeitimų atliko kaunietis Gytis Stalerūnas, kuris yra rimtas sportinių automobilių mechanikas.

– Sekėsi vidutiniškai, bet renginys buvo geras. Jau pernai dalyvavome čempionate, šiemet vėl nutarėme dalyvauti. Brolis važiuoja ir kitose varžybose, o mini ralio čempionatas yra rimčiausias, kuriose dalyvauja, jose prisidedu ir aš kaip šturmanas, – sakė Aivaras.

Aivaras yra „Tauragės“ krepšinio komandos, kuri žaidžia RKL čempionate, vadovas. Lygos sezonas baigtas. Tad vasarą, kol susidariusi pertrauka tarp sezonų, lieka laisvo laiko. Kaip juokauja Aivaras, jam nesinori dykinėti, tad sugalvoja įvairiausios veiklos.

– Turbūt nesu iš tų žmonių, kurie laisvu laiku tiesiog guli ant sofutės, todėl veiklų prisigalvoju. Spėju ir krepšiniu užsiimti, ir autosporte sudalyvauti, žiemų neįsivaizduoju be slidžių kalnuose, kažkaip spėju, – juokėsi Aivaras.

Daugiau straipsnių