Sportas

Pagramančio regioninio parko įdomybes įvertino garsus lenktynininkas
  • Įkelta: 2020-04-21

Vytautas Švedas, aštuoniskart šalies ralio čempionas, keliaudamas po Lietuvą aplankė ir Pagramančio regioninį parką. Sportininkas susižavėjo kabančiais tiltais, Molotovo linijos pažintiniu taku bei pietavo partizanų žeminėje. ​

„Misija pažinti nuostabią Lietuvą šiandien viršijo lūkesčius ir per 7 h ant kojų pasidalino į daug mažų misijyčių: pereiti eilę parvirtusių medžių ir taip kirsti upes, praeiti senokai „nebeveikiantį” beždžionių tiltą (matyt adrenalino alkis), papietauti buvusiame Lietuvos didvyrių – Partizanų bunkeryje, aplankyti visas atodangas ir piliakalnius Pagramančio regioniniame parke, ištyrinėti dar nematytus Molotovo linijos gynybinius mazgus, ruožtus atremtini Vokiečių atakas 2-o pasaulinio karo metu, bet taip ir nepanaudotus,“ – įspūdžiais po kelionės socialiniame tinkle pasidalijo V. Švedas. 

V. Švedas skaičiuoja du dešimtmečius automobilių sporte, yra iškovojęs 8 Lietuvos ralio čempionato trofėjus bei tituluojamas vienu geriausių Lietuvos ralio lenktynininkų. Sportininkas garsėja ne tik pergalėmis trasoje, bet ir aktyviu gyvenimo būdu. 

Vytauto Švedo asmeninio albumo nuotraukos

Daugiau straipsnių