Sportas

Tauragės krepšinio klubą paliko vienas lyderių
  • Įkelta: 2020-02-07
Rytis Biliartas Tauragės KK nebežais. NKL nuotrauka

Tauragės krepšinio klubą toliau skandina pralaimėjimai NKL turnyre. Komandą paliko Rytis Biliartas. Tą pačią dieną komanda paskelbė apie aukštaūgio iš Ukrainos prisijungimą prie klubo. Bet permainos džiugesio neatnešė – krepšininkai atkaklioje kovoje nusileido Šilalės komandai.

Tauragės krepšinio klubas (TKK) sausio 30 d. paskelbė apie permainas komandoje. Dėl klubo vidaus tvarkos taisyklių pažeidimų bendru sutarimu komandą paliko nuo sezono pradžios žaidęs Rytis Biliartas (28 m. klaipėdietis). 200 cm ūgio centro puolėjas šio sezono rungtynėse nuolat pasižymėdavo ir komandai pelnydavo vidutiniškai po 17,1 taško. Daugiau detalių apie jo pasitraukimą komanda neatskleidžia.

– Tai mūsų vidaus reikalai, nenorėčiau daugiau komentuoti. Taip, Rytis buvo vienas komandos lyderių. Bet sulaukėme jam lygiaverčio pastiprinimo, daugiau inciatyvos ėmė rodyti jaunimas. Tad tikimės, kad tai padės kompensuoti šią netektį, – permainas „Tauragės žinioms“ komentavo komandos treneris Edvardas Žemgulis.

Pusę sezono Tauragės krepšinio klube praleidusį vidurio puolėją R. Biliartą į savo komandą įregistravo „Telšiai“, pranešama NKL interneto puslapyje.

O Tauragės krepšinio klubui pavyko prisivilioti 29-erių metų vidurio puolėją iš Ukrainos Valerii Anisimov, kuris iki šiol atstovavo Palangos „Kuršių“ komandai, bet joje neįsitvirtino. 208 cm vidurio puolėjas Palangoje per rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 6,2 taško. Tai pirmasis legionierius Tauragės KK istorijoje.

Ukrainiečio debiutas įvyko tą pačią sausio 30 dieną rungtynėse su Mažeikių „Erelių“ ekipa. Rezultatu 84:93 (19:26, 25:22, 27:23, 13:22) pergalę iškovojo mažeikiškiai. Vasario 1 d. komanda žaidė su Šilalės „Lūšies“ krepšininkais, bet atkaklioje kovoje rezultatu 75:77 (20:24; 13:17; 23:13; 19:23) turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Treneris teigė, kad iki šiol komandoje žaidžia tik 7 krepšininkai, 3 iš jų yra moksleiviai. Tačiau E. Žemgulis tikisi, kad kitą savaitę į komandą po traumų sugrįš du krepšininkai. Tad galbūt taip pavyks sustiprinti komandos pozicijas ir išlipti iš pralaimėjimų liūno. Po trisdešimties sužaistų rungtynių Tauragės KK, turėdami tik 6 taškus, laikosi paskutinėje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Daugiau straipsnių