Sportas

„Tauragė“ neteko dviejų lyderių
  • Įkelta: 2020-02-25

Reguliariajame RKL sezone liko sužaisti keturias varžybas, ir prasidės lemiamos atkrintamosios kovos. Puikiai sezone pasirodžiusi „Tauragė“ lemiamą akimirką patyrė didelių nuostolių – prarado du ryškius, svarbius žaidėjus. Bet komanda kol kas nenuleidžia rankų ir tikisi dar stipresnio sirgalių palaikymo.

Vasaris nelepino „Tauragės“ komandos. Paskutinę pergalę komanda iškovojo vasario 1 d. rungtynėse su vienu iš turnyro autsaiderių „P. Olimpo“ komanda. Tuomet sekė pralaimėjimų serija: 80:75 nusileista „Patriots-Cementas“ krepšininkams, 93:89 pralaimėta „Raseiniams“, Šv. Valentino dieną 67:70 patirtas pralaimėjimas prieš „Omegą“ ir kitą dieną net 117:55 neatsilaikyta prieš turnyro lyderius „Perlo“ krepšininkus.

Paskutinėmis vasario dienomis komandos laukia išvyka į Kelmę, susitikimas su vietos komanda, ir kitą dieną – paskutinės namų rungtynės prieš „Bangenės“ komandą. Kol kas „Tauragė“ laikosi 5 turnyrinės lentelės pozicijoje. Ir jeigu „Bangenė“ bei „U. Olimpas“ stovi kur kas žemesnėje pozicijoje, tai rungtynės su „Atleto-LSU“ bei „Kelmės“ komandomis nebus lengvos – šios dvi komandos laikosi geriausiųjų RKL trejete.

Be viso to, komanda prarado du ryškius žaidėjus. Edvinas Lebeckas patyrė sunkią traumą, kitas komandos lyderis ir naudingiausias visos lygos žaidėjas Ignas Juškevičius perėjo į Vilniaus „Ryto“ dublerių komandą. Šios netektys susilpnino komandą lemiamomis akimirkomis prieš atkrintamąsias. Tačiau komanda nestokoja optimizmo.

– Netekome abiejų pagrindinės linijos žaidėjų. Nėra ko slėpti, tokios netektys tikrai yra nelengvas išbandymas mūsų komandai. Ignas buvo naudingiausias visos RKL žaidėjas, tai daug ką pasako. Bet rankų nenuleidžiame, turime gerą kolektyvą, netektis kompensuoti turi kiti žaidėjai, kurie iki tol buvo šešėlyje, – apie praradimus „Tauragės žinioms“ pasakojo komandos vadovas Aivaras Skarbalius.

Jis pažymėjo, kad paskutinės keturios rungtynės yra lemiamos prieš atkrintamąsias, kurios nulems atkrintamųjų poras. Todėl kiekviena komanda sieks užimti geriausią įmanomą startinę poziciją ir nebus nusiteikusi lengvai pasiduoti.

– Lygoje šiemet labai nuožmi kova, daug pajėgių komandų, bus labai sunku. Todėl kviečiu visus tauragiškius palaikyti mūsų komandą namų rungtynėse. Su „šeštojo“ žaidėjo pagalba mes galime daugiau, – prieš lemiamas kovas kalbėjo A. Skarbalius.

Tačiau yra ir gerų naujienų. Praėjusią savaitę Tauragės „Tauragė“ pranešė, jog komanda ir vaikų krepšinio mokykla „Žaibas“ vienija jėgas bei kartu augins jaunąją krepšininkų kartą.  

„Jau kurį laiką brandinta idėja virsta realybe ir nuo šiol prieš rungtynes skambantis „Mes už Tauragę!“ bus dar prasmingesnis, nes „Tauragės“ komanda ir krepšinio mokykla „Žaibas“ apjungia jėgas ir pradeda bendradarbiavimą, siekdami ne tik auginti ir į aukštesnį lygį išleisti jaunuosius Tauragės krepšininkus, bet dar svarbiau – skiepyti jiems pasididžiavimą savo miestu!“ – skelbiama krepšinio mokyklos „Žaibas“ puslapyje.

Daugiau straipsnių