Sportas

Badmintonininkai kovojo trejose varžybose
  • Įkelta: 2020-02-12
Jogaila Altaravičius „Delfi“ arenoje vykusiame turnyre užėmė antrąją vietą . Asmeninio albumo nuotrauka

Vasario 8 dieną įvairiuose Lietuvos miestuose vienu metu vyko net trejos badmintono varžybos. Tauragiškiai badmintonininkai jose iškovojo tris medalius.

Prienuose organizuotose atvirose badmintono pirmenybėse Prienų mero taurei laimėti žaidė Tauragės sporto centre ugdomi badmintonininkai Viltė Paulauskaitė, Dovas Genys ir Deinoras Gudavičius. A, B, C ir D pajėgumo grupėse kovojo 139 dalyviai. Stipriausiųjų sportininkų A grupėje žaidusi V. Paulauskaitė vienetų varžybose laimėjo II vietą, o dvejetų varžybose su K. Navicko badmintono akademijos atstove turėjo tenkintis trečiąja vieta. B grupės dvejetų varžybose tauragiškiai D. Genys ir D. Gudavičius tarp 12 porų liko šeštoje vietoje.

Vilniuje, ,,Delfi“ sporto arenoje vykusiame tarptautiniame jaunių turnyre kovojo 73 badmintonininkai. Sportininkų iki 12 metų grupėje Tauragės sporto centro badmintonininkas vienuolikmetis Jogaila Altaravičius tarp trylikos dalyvių užėmė antrąją vietą finale 0:2 pralaimėjęs vilniečiui. O jo dvejais metais jaunesnis brolis Jokūbas Altaravičius, kuriam šios varžybos buvo tik pirmosios, laimėjęs vieną susitikimą, džiaugėsi aukšta šeštąja vieta.

Palangoje triukšmingai buvo švenčiama Stintos diena. Ta proga organizuotas badmintono turnyras „Stinta 2020“. D grupės dvejetų varžybose žaidė trys Tauragės mėgėjų sporto klubo „Volanas“ badmintonininkai. Rokas Grytė ir Tadas Jarutis, 22:20, 19:21, 21:15 nugalėję klaipėdiečių porą, pateko į pusfinalį, kuriame jų varžovais buvo sportininkai iš Šakių. Dėl patekimo į finalą atkakli kova vyko net 45 minutes. Pirmą setą tauragiškiai laimėjo 21:17. Antrajame akivaizdžiai pranašesni buvo varžovai, kurie laimėjo 21:12. Trečiajame sete vėl vyko atkakli kova dėl kiekvieno taško. Vis tik šakiškiams pavyko išsiveržė į priekį 20:16, ir atrodė, kad nugalėtojai jau aiškūs. Bet R. Grytė ir T. Jarutis nesiruošė nuleisti rankų, parodė kovotojų charakterį ir rezultatą išlygino 20:20. Ši atkarpa pareikalavo iš jų daug jėgų. Matyt, dėl to padarė dvi klaidos, ir šakiškiai triumfavo 22:20. Kovoje dėl trečiosios vietos tauragiškiams nepavyko mobilizuotis. Susitikimą laimėję 21:11, 21:17, bronzos medalius iškovojo kretingiškiai. Mišrių dvejetų varžybose tauragiškis Mindaugas Loveikis ir klaipėdietė R. Staupelienė, laimėję tik vieną susitikimą, tarp 13 porų užėmė septintąją vietą.

Ši savaitgalį badmintonininkai susikaus Tauragėje įvyksiančiame badmintono turnyre „Volano-Sportiados“ taurei laimėti. Varžybos prasideda šeštadienį 10 val. sporto komplekse „Bastilija“.

Daugiau straipsnių