Sportas

Jaunieji krepšininkai iškovojo pergalę Žemaitijos krepšinio lygoje
  • Įkelta: 2020-01-10

Pirmosiose šių metų rungtynėse jaunieji Tauragės krepšininkai (gim. 2010 m.) Žemaitijos krepšinio lygoje iškovojo pergalę prieš bendraamžius iš Šilalės. Trenerio Tado Rapolavičiaus auklėtiniai nestokoja motyvacijos ir užsidegimo.

Tauragės krepšinio lygos rungtynės įvyko sausio 8 d. Tai buvo pirmosios šių metų rungtynės Tauragės jauniesiems krepšininkams (gimę 2010 m.), kurie rezultatu 55:27 įveikė bendraamžius iš Šilalės ir įsirašė į savo sąskaitą dar vieną pergalę šioje lygoje. Tado Rapolavičiaus auklėtiniai stebina ir patį trenerį.

– Džiaugiuosi vaikų susikaupimu ir gerėjančią forma kiekvienose rungtynėse. Šiame sezone Žemaitijos krepšinio lygoje nepatyrėme dar nei vieno pralaimėjimo tiek vyresnių, tiek savo amžiaus grupėje, todėl malonu, kad vaikai sugeba ir toliau išlaikyti susikoncentravimą kiekvienose rungtynėse. Kaip treneris tikrai negaliu atsistebėti tokio amžiaus vaikų darbu treniruotėse ir jų motyvacija sportui. Tikrai pavydėtina treniruoti tokią talentingą komandą, – „Tauragės žinioms“ pasakojo treneris.

Beje, kitą dieną po pergalės Tadas apsigynė bakalauro darbą ir tapo kvalifikuotu treneriu. Žinomas krepšininkas juokavo, kad studijas spėjo baigti iki sulaukė trisdešimties. Jubiliejinis gimtadienis kaip tik kitą dieną po bakalauro gynimo. Tad švęsti yra ką. Patyręs krepšininkas ir specialistas sako, kad jam svarbiausia studijose įgytos kompetencijos, praplėstas akiratis. Tai jam padės treniruojant komandą.

– Vienas iš svarbiausių dalykų, tai paties vidinės motyvacijos didinimas apsigynus bakalauro diplomą. Tai prideda dar daugiau pasitikėjimo ir noro tęsti savo pradėtą darbą, – teigė Tadas.

Savo kompetencijas vyras ketina stiprinti magistro studijose. Be studijų ir jaunųjų krepšininkų treniravimo sportininkas spėja kovoti dėl pergalių RKL rungtynėse su „Tauragės“ komanda. Taip pat pergalių padeda iškovoti ir Jurbarko komandai vietos lygoje. Be viso to, krepšininkas organizuoja įvairias krepšinio lygas mieste.

 

Daugiau straipsnių